• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Bažnyčia Ką daryti su naujais krikščionimis?

Ką daryti su naujais krikščionimis?

El. paštas Spausdinti PDF
Kol laukiam nuotraukų iš pastorių konferencijos (sudėsiu, kai tik galėsiu - dabar turiu nemažai darbo), siūlau pamąstyti šia tema. apie tai rašiau ir savo dienoraštyje, bet panorau pasidalinti ir su jumis.

Darren Rowse, namų bažnyčios Australijoje pastorius, susirūpinęs, kaip daugelis bažnyčių elgiasi su tik ką Dievą sutikusiais žmonėmis - juos laiko 'kūdikiais'.

Vienas iš tipiškiausių priemonių, kurių griebiasi bažnyčios, yra naują krikščionį ištraukti iš dabartinio jo gyvenimo ir patupdyti jį į naują - pagerintą gyvenimą. Tai daroma siekiant jį apsaugoti ir statydinti tikėjime. Jiems liepiama 'susitvarkyti savo gyvenimą' etiškai, nustoti bendrauti su dabartiniais jo draugais (kurie daro blogą įtaką) ir valandų valandas praleisti pamaldose, biblijos studijų grupėse, seminaruose naujai įtikėjusiems, pasiruošimo krikštui užsiėmimuose ir bendraujant su naująja šeima...
Skaitykite toliau (angliškai) >

Nepaslaptis, kodėl evangelikai dažnai vertinami kaip sektantai... Ką jūs manot?
Atnaujinta ( Šeštadienis, 24 Rugsėjis 2005 18:54 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

„Viešpaties Dvasia ant manęs, nes jis patepė mane, kad neščiau gerąją naujieną vargdieniams. Pasiuntė skelbti belaisviams išvadavimo, akliesiems ­ regėjimo; siuntė vaduoti prislėgtųjų ir skelbti Viešpaties malonės metų“. (Jėzus)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia