• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia DUK Kas yra laisvieji krikščionys?

Kas yra laisvieji krikščionys?

El. paštas Spausdinti PDF

Mūsų bažnyčių ištakos yra Laisvųjų krikščionių bažnyčių (LKB) judėjime. Pirmoji Laisvųjų krikščionių bažnyčia Lietuvoje buvo įkurta vietos tikinčiųjų, kai Lietuvoj dar viešpatavo sovietai, ir bažnyčiai teko veikti pogrindyje - 1989 metais Šiauliuose. Ji įregistruota 1991 metais. Ir toliau tęsiame nepriklausomų evangelinių bendruomenių tradiciją, siekiančią XVI amžiaus reformacinį anabaptistų judėjimą - radikaliąją reformaciją.

Per pastarąjį dešimtmetį Laisvųjų krikščionių bendruomenės susibūrė ir kituose Lietuvos miestuose – Šiluteje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Kaune, Vilniuje. Jau nuo pat pradžių bendraujame tarpusavyje, o 2003 m. pabaigoje apsijungėme ir įregistravome Laisvųjų Krikščionių Bažnyčią – bendruomenių bendriją. Ši narystė mums suteikia bendradarbiavimo ir abipusės pagalbos galimybes.

Mūsų ištakos siekia Reformacijos laikus - reakcijos į tradicijomis apaugusį tikėjimą. Mes taip pat grįžtame prie Šventojo Rašto, kuris mums yra galutinis ir nekintantis autoritetas.

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 16 Kovas 2006 15:24 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

Mat tokia yra Dievo valia, kad gerais darbais nutildytumėte neprotingus ir neišmanančius žmones. Elkitės kaip laisvi, ne kaip tie, kurie laisve pridengia blogį, bet kaip Dievo tarnai. (ap. Petras)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia