• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Kad širdis džiaugtųsi ... Biblijos pasakojimai vaikams internete!

Biblijos pasakojimai vaikams internete!

El. paštas Spausdinti PDF

Sample Image

 Trumpa Biblijos pasakojimų atsiradimo istorija

    „Skelbk žodį, veik laiku ir nelaiku" (2 Tim 4,2) - šių apaštalo Pauliaus žodžių paskatinti, keli ŠLKB tikintieji ėmėsi iniciatyvos sudaryti vaikams galimybę Biblijos pasakojimų klausytis telefonu. Tokia mintis gimė maždaug prieš dešimt metų ir tuomet tai buvo naujovė. Finansuojant keliems krikščionims verslininkams, buvo įrašomi pasakojimai pagal knygą „Didžioji vaikų Biblija. 365 pasakojimai“, Mary Batchelor. Biblijos pasakojimus įgarsino šviesios atminties (mirė 2008 m. gegužės mėn.) Šiaulių dramos teatro aktorius Pranas Piaulokas ir garso režisierius Virgilijus Jasiūnas.
    Šių trumpų Biblijos pasakojimų vaikai galėdavo klausytis paskambinę specialiuoju numeriu. Pradžioje projekto rengėjai fiksuodavo iki 50 ir daugiau  skambučių per dieną. Projekto priežiūrai reikėjo skirti laiko, o kartais žaibiškai reaguoti į tam tikrus nesklandumus: kartais per telefono linijas įsilaužę piktavaliai į kasetes įrašydavo necenzūrinių tekstų, todėl įrašus reikėjo nuolat perklausyti ir tvarkyti. Darbas tęsėsi apie trejus metus. Kylančios „Telekomo“ paslaugų kainos bei kiti techniniai sunkumai palengva mažino klausytojų skaičių, ir šis darbas buvo nutrauktas.

    Sigitui Gideikai pasiūlius, šiais metais Biblijos pasakojimai kasetėse atnaujinti ir perkelti į virtualią erdvę.

    Ateityje planuojama įrašus išleisti CD formatu.

    Net šešiasdešimt Biblijos pasakojimų vaikams rasite Šiaulių laisvųjų krikščionių bažnyčios interneto puslapyje, sekdami šia nuoroda.
Atnaujinta ( Sekmadienis, 06 Liepa 2008 23:26 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

„Viešpaties Dvasia ant manęs, nes jis patepė mane, kad neščiau gerąją naujieną vargdieniams. Pasiuntė skelbti belaisviams išvadavimo, akliesiems ­ regėjimo; siuntė vaduoti prislėgtųjų ir skelbti Viešpaties malonės metų“. (Jėzus)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia