• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Kad širdis džiaugtųsi ... Pasitaupyk save ir namams

Pasitaupyk save ir namams

El. paštas Spausdinti PDF

Apaštalas Paulius iš ankstyvosios bažnyčios vyresniojo reikalavo, kad jis sugebėtų gerai tvarkytis savo namuose. Tokiu vyru buvo ir mano tėtis. Aš jį prisimenu kaip tokį vyrą, kuris nepiktnaudžiavo savo valdžia ir visada mums rasdavo laiko. Kokiu tėvu jūsų vaikai prisimins jus? Ar jie prisimins jus kaip tėvą, kuris skyrė jums laiko, žaidė su jumis, juokėsi su jumis? Ar jie prisimins jus kaip tėvą, kuris visada buvo užsiėmęs darbu, nebaigtais projektais ar įvairiais pomėgiais? O dabar klausiu jūsų asmeniškai: „Kas atsitiktų, jei darbui skiriamą energiją jūs sukeistumėte su namams ir šeimai skiriama energija? Kas nutiktų jūsų darbui? Kas nutiktų jūsų namams?“

Suprantu, kad tai gali būti nesąžiningas klausimas, nes daugelis vytų turi ilgas valandas praleisti ne namuose, nes tenka daug ir sunkiai dirbti. Tačiau per daug tėvų beveik visą savo energiją atiduoda darbui ir visiškai jos nepalieka savo šeimai.Turiu draugą, ant kurio darbo stalo nuolat guli atvirukas su užrašu: „Pasitaupyk save namams“. Jis suvokė, kad be šio kasdienio priminimo jis beveik visą laiką grįžtų namo darbe iššvaistęs visą savo energiją. Jo darbas buvo labai alinantis. Mes privalome išlaikyti pusiausvyrą, jei norime, kad ateinanti karta būtų gavusi tinkamą priežiūrą. Šiandien mums reikia tėvų, kurie į nieką neatsižvelgdami yra pasirengę pasaugoti savo energiją tam, kad patirtų sėkmę namuose. Mes negalime tinkamai vadovauti ir tvarkytis namuose iš toli. Mes privalome juose būti. Ir būkime!

 

Dennis Rainey

 

 

Atnaujinta ( Pirmadienis, 03 Lapkritis 2014 13:51 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

...Buvę nuodėmės vergais, jūs iš širdies paklusote tam mokslo pavyzdžiui, kuriam buvote pavesti, ir, išvaduoti iš nuodėmės, tapote teisumo vergais. (ap. Paulius)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia