• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Leidiniai Pasirodė naujas žurnalo "Vakaro Žvaigždelė"

Pasirodė naujas žurnalo "Vakaro Žvaigždelė"

El. paštas Spausdinti PDF

Žurnaliukas kviečia skaitytojus pradėti linksmai ir įdomiai atostogauti. Su Baltąja nykštuke nukeliausite net iki Paukščių Tako Galaktikos ir daugiau sužinosite apie Saulę. „Berniukų kambaryje“ rimtas pokalbis apie pinigus ir apie tai, kuo išbandoma žmogaus išmintis. Patarimas mergaitėms - ką daryti, kai nepatinka, kas madinga. Riteris Šviesius prašo pagalbos išspręsti konfliktą. Na ir, žinoma,  vasaros vakarais prie pasakos norisi dar kažko saldaus. Tad vasara kvepiančioje virtuvėj – „Braškinis lengvuolis“... Jūsų laukia ir „Muzikinės bendravimo pamokos“ – tai gražiai iliustruotos 4 dainelės su natomis. Vaikai galės patys (ar padedami mokytojų) išmokti groti ir dainuoti naujas daineles. Taip pat yra gitaros akordai. Dėmesio – dvi daineles („Mano akinukai“ ir „Žalia žirniuko lopšinė“) galės atlikti spec. poreikių vaikučiai  (nesudėtingi žodžiai ir melodija). Taip pat vaikų  laukia  linksmi žaidimai, galvosūkiai, užduotėlės, vaikų kūryba.
Žurnalo priedas – kompaktinė plokštelė „Žalia žirniuko lopšinė“, kurioje skamba 4 dainelės, jų garso takeliai, pasaka ir pasakojimas iš Senojo Testamento. 

 Daugijau informacijos: www.zvaigzdele.lt/

 

 

Atnaujinta ( Šeštadienis, 23 Rugpjūtis 2014 15:10 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

...Buvę nuodėmės vergais, jūs iš širdies paklusote tam mokslo pavyzdžiui, kuriam buvote pavesti, ir, išvaduoti iš nuodėmės, tapote teisumo vergais. (ap. Paulius)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia