• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Leidiniai Biblija kalbina tave

Biblija kalbina tave

El. paštas Spausdinti PDF

Kiekvienam atidžiam skaitytojui ši knyga taps vertingu žinių ir įkvėpimo šaltiniu. Įsitikinsite, kaip puikiai vienos Šventojo Rašto ištraukos paaiškina ir papildo kitas! 365 skaitiniai yra išdėstyti tokia eile, kad nuosekliai vestų nuo vienos temos prie kitos, leistų pastebėti Biblijoje esančius sugretinimus bei kontrastus, pasigėrėti Šventajame Rašte sutinkamų literatūrinių stilių įvairove. Galima skaityti po skaitinį kiekvieną metų dieną arba tik atskirų švenčių progomis: tam pateikti atitinkami skaitymo planai. 

BIBLIJA KALBINA TAVE:

Įdomi: Tai išskirtinio grožio knyga, kurios tiesiog neįmanoma neskaityti. Kiekvienas puslapis – kruopštaus autorinio darbo vaisius, atskiras dizaino šedevras, tiek spalviniais, tiek teksto išdėstymo sprendimais sukuriantis nepaprastą nuotaiką. Kiek vertas vien jau jau knygos viršelis: gerai įsižiūrėjus į abstrakčią viršelio nuotrauką daugelis atpažinsime vieną populiariausių Kristaus simbolių – žuvį. Šią knygą galima skaityti po skaitinį kiekvieną metų dieną arba tik atskirų švenčių progomis: tam pateikti atitinkami skaitymo planai. Ar skaitysite kasdien, ar tik retkarčiais – jus išsyk sužavės ne tik pats skaitinys, bet ir puikiai parinktas jo pavadinimas, meninės bei tekstinės iliustracijos. 

Vertinga: Paprastu ir įdomiu būdu skaitytojui atsiveria visas Šventojo Rašto lobynas. Puikiai apgalvotas skaitinių išdėstymas įveikia kultūrinę istorinę ir geografinę distanciją. Sunku net nuspręsti, kas tiksliau: ar šiuolaikinis žmogus įtraukiamas į to meto aplinką; o gal aplinka apgaubiama šiuolaikiniu kontekstu – kaip bebūtų, tūkstantmečių senumo įvykiai atsiskleidžia taip, tarsi vyktų dabar; o jų herojai – taip aiškiai, tarsi gyventų šalia mūsų. Skaitytojas ypač įvertins tai, kad tas pats skaitinys neretai pateikia ištraukas ir iš Senojo, ir iš Naujojo Testamentų, kartais papildančias, o kartais kontrastuojančias: taip galima susidaryti išsamesnį vaizdą, praplėsti akiratį. 

Šiais individualumo laikais "Biblija kalbina tave" yra idealus leidinys savarankiškumą vertinančiam žmogui – ir jaunam ir vyresniam, todėl nuoširdžiai linkime kad ji atsidurtų mokyklų bibliotekose, kur pasitarnaus ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Be to, tai puiki dovana jaunuoliui ar kitam savarankiškai mąstančiam žmogui.

Struktūra: Biblijoje užrašyti istoriniai įvykiai, pranašystės, grožinė bei liturginė poezija, pamokymai ir praktinės gairės teisingam gyvenimui. Formuodami 365 skaitinius knygos  "Biblija kalbina tave" autoriai siekė išdėstyti Šventojo Rašto tekstus taip, kad šiuolaikinis skaitytojas pamatytų, kaip visos šios temos harmoningai derinasi, iliustruoja, papildo bei paaiškina viena kitą. Jei šios dienos skaitinyje radome Biblijos pranašystę, rytoj ir poryt greičiausiai skaitysime apie jos išsipildymą istorijoje bei atskirų žmonių gyvenimuose.  Labai apgalvotai ir sklandžiai pateikti skaitiniai susiję su aktualiomis gyvenimo temomis: Gyvenimo tikslas (220), laimė, malonumai ir pasitenkinimas, alkoholis, siekiai ir ambicijos, išgarsėjimas.
Gretimų skaitinių temos susišaukia viena su kita: vaikkai (228), tėvai, vedybos, skyrybos, vienišumas, Dievo pagalba vienišiems, vyrai ir moterys. O Advento ir Gavėnios laikotarpiams numatyti specialūs skaitymo planai.

Autoriai: Knygos sudarytojas Derek Williams yra Anglikonų dvasininkas. Greta savo parapijinės veiklos jis yra krikščioniško žurnalo redaktorius, rašo Biblijos komentarus. Vedęs, turi tris suaugusius vaikus ir anūką.  Na, o už knygos išskirtinį grožį turime būti dėkingi fotografijų autoriui Gerald Rogers, dviejų leidyklų vyriausiajam menininkui, su šeima gyvenančiam nedideliame Anglijos kaime Wiltshire.

Kodėl “Biblija kalbina”? Šventasis Raštas turi šią nuostabią savybę: jį atsivertęs žmogus nelieka nuošalyje. Matydami pasaulį Dievo Žodžio šviesoje kiekvienas įvertiname ir savo gyvenimą, patirtį, perspektyvas ir darome atitinkamus sprendimus.

365 skaitiniai yra išdėstyti tokia eile, kad nuosekliai vestų nuo vienos temos prie kitos, leistų pastebėti Biblijoje esančius sugretinimus bei kontrastus, pasigėrėti Šventajame Rašte sutinkamų literatūrinių stilių įvairove.

Šventasis Raštas nušviečia įvairius žmogaus būties aspektus: dvasinį ir visuomeninį, teologinį ir praktinį, leidžia rasti atsakymą į ne kartą mus varginančius, esminius klausimus. Išgirstas Dievo Žodis atgaivina, pamaitina, nuskaidrina sielą, padeda nepasimesti gyvenimo kelyje.

Daugiau informacijos:www.biblijatau.lt

 

Atnaujinta ( Trečiadienis, 26 Rugsėjis 2012 09:31 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

Kiekvienas, kas daro nuodėmę, yra nuodėmės vergas.
Bet vergas ne amžinai namuose lieka, tik sūnus lieka ten amžiams.
Tad jei Sūnus jus išvaduos, tai būsite iš tiesų laisvi. (
Jėzus)Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia