• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Leidiniai Vakaro žvaigždelė

Vakaro žvaigždelė

El. paštas Spausdinti PDF

Vaikams nemažas įvykis jų gyvenime yra peštynės, kai dėl kažko susiginčija ir reikia išsiaiškinti, kas teisus. Kaip ginčą baigti draugiškai? Broliams meškiukams Knopsiui ir Bopsiui jų draugė Lietutė padeda susitaikyti primindama apie Jėzaus Kristaus prisikėlimą iš mirusiųjų per šv. Velykas. Jėzus yra gyvas ir Jam skauda širdį, kai pykstamės. Skyrelyje „Tikrai tikrai“ vaikai atras tai, ko jų prašo pats Dievas.

Ar visada norime padėti kitam? Jei už pagalbą tikimės atlygio – kas tai? Skyrelyje „Apie tai, kas svarbu“ vaikai pasakoja situacijas, kuriose patiria malonumą padėdami ne tik bendraamžiams, bet ir suaugusiems, pavyzdžiui, vienišiems žmonėms. Pataria, kaip galima padėti. „Mergaičių kambaryje“ Elena su savo katyte Mūza laukia skaitytojų ir paruošė klausimyną. Jis padės visiems šeimos nariams apsispręsti prieš įsigyjant gyvūną, ar ne per didelė atsakomybė jį auginti.  

Nenuobodžiaukite! Ateikite į „Berniukų kambarį“! Kas berniukus įkvepia rašyti knygas ir šokti hip hopą? Sužinosi, kokius nepaprastus pomėgius turi tavo bendraamžiai. Gal ir tu prisijungsi?
Kai svajojame apie ateitį, norime padaryti didžius darbus, kad kitiems būtų gera, arba įsivaizduojame, kad galėsime daryti tik tai, kas labiausiai patinka. O jei didžiąją gyvenimo dalį vien švęstume? Per sraigių pamokėlę išsiaiškinkite, kam svajoja paskirti visą savo gyvenimą sraigės. Kas tik perskaitys Karaliaus Jogurtaliaus istoriją apie stebuklingą kepurę, tas ir pats tokios užsinorės. Ją pasidaryti labai paprasta – kiekvienas suvalgyto jogurto indelis gali virsti stebuklinga kepuraite! Į „Žinių lagaminą“ vėjas atpūtė debesėlį, kuriam labai patinka pas mus atkeliavęs pavasaris ir debesėlis visus metus apsistos Lietuvoje, pasakos pastebėtus įdomius dalykus Žemėje. Skyrelyje „Saulutė šviečia visiems“ pamatysime ryškias džiaugsmo spalvas Teresės šilko tapybos paveiksluose.
„Muzikinės bendravimo pamokos“ – tai 4 gražiai iliustruotos dainelės su natomis ir gitaros akordais. Dainos skamba žurnalo priede – kompaktinėje plokštelėje „Baltos avelės".

 

Daugijau informacijos: www.zvaigzdele.lt

 

Atnaujinta ( Šeštadienis, 23 Rugpjūtis 2014 14:36 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

„Iš tiesų, broliai, jūs esate pašaukti laisvei! Tiktai dėl šios laisvės nepataikaukite kūnui, bet stenkitės vieni kitiems su meile tarnauti.“ (ap. Paulius)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia