• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Leidiniai Vakaro žvaigždelė

Vakaro žvaigždelė

El. paštas Spausdinti PDF

Ką galima nuveikti vasarą? „Vakaro žvaigždelėje“ skaitytojai atras net 10 dalykų, kuriuos galima padaryti vasarą ir  specialų pasiūlymą – sukurt savo „Vasaros nuotykių dienoraštį“!

Pomėgis ar priklausomybė? Šia tema kalba psichologė ir 13-14 metų paaugliai. Jie bando paaiškinti, kuo skiriasi pomėgiai nuo priklausomybės, kada  pomėgiai tampa priklausomybe. Žmogus gali būti priklausomas ne tik nuo alkoholio, tabako, bet ir nuo santykių su draugais, darbo, įvairių veiklų, minčių. Jaunimas pataria, kaip kovoti su priklausomybėmis.
  „Tėvelių puslapyje“ pasaka „Kaip Domas iš kompiuterio nelaisvės  paspruko“. O galbūt pirmiau ją perskaičius, nebereikės galvoti, kaip atitraukti vaiką nuo kompiuterio.
  Nelengva tikėti tuo, ko nematai, ypač mažiesiems. Jie gali pradėti skaičiuoti žvaigždes, bet ar galės jas visas suskaičiuoti? Jie mato debesis, saulę, jaučia, koks švelnus šuniuko kailiukas, o kodėl negalima pamatyti ir pačio Kūrėjo Dievo? Į šį klausimą žurnalo bičiuliams padeda atsakyti Vakaro žvaigždelė.
  Vasara tai toks laikas, kai vaikai gali užsiimti tik jiems mielais dalykais. Kitiems pabunda noras pradėti daryti tai, kam vis sakydavo „Neturiu laiko“. Rankdarbių dirbtuvėlėje vaikai išmoks pasidaryti  smėlio laikrodį.
  Užduočių skyrelyje bus galima žaisti su žuvytėmis ir gėlėmis, o  pamąstymui – trys sudoku ir trys prizai.
  Ar vasaros pradžioje galima apsieiti be braškinių ledų? O kaip pasigaminti šį skanėstą, sužinosite „Vakaro žvaigždelės“ virtuvėje.
  Nukeliavę į „Sraigių pamokėlę“, skaitytojai sužinos, koks nesusipratimas įvyko  žaidimų aikštelėje ir ko galima iš jo pasimokyti kiekvienam.
  Kas keisto nutiko debesėliui? Kodėl jis turi skristi pas gydytoją? Su savo pasakojimu ir nauju konkursu debesėlis laukia vaikų Žinių lagamine“.
  Skyrelyje Nori pamatyti?“ susitikimas prie spalvoto stiklo gabaliukų dirbtuvėje „Vitražo manufaktūra“. Jos menininkai kviečia „Vakaro žvaigždelės“ bičiulius dalyvauti vasaros konkurse „Šviesos ir stiklo draugystė“ ir laimėti ekskursiją į vitražo dirbtuves.
 „Berniukų kambaryje mokysimės pasidaryti aitvarą.
Skyrelyje „Saulutė šviečia visiems skaitytojai susipažins su Dominyku Damkausku, kuris mokėsi fotografijos ir šiuo metu fotografuoja gyvenimą. O koks jis yra Dominykui, pamatysime iš fotografijų.
  Muzikinės bendravimo pamokos“ – tai 4 gražiai iliustruotos dainelės su natomis ir gitaros akordais. Dainos skamba žurnalo priede – kompaktinėje plokštelėje Vasarėlė“.

 

Daugijau informacijos:www.zvaigzdele.lt

 

Atnaujinta ( Šeštadienis, 23 Rugpjūtis 2014 14:33 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

Mat tokia yra Dievo valia, kad gerais darbais nutildytumėte neprotingus ir neišmanančius žmones. Elkitės kaip laisvi, ne kaip tie, kurie laisve pridengia blogį, bet kaip Dievo tarnai. (ap. Petras)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia