• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Misijos "Taikos misija" Gruzijoje

"Taikos misija" Gruzijoje

El. paštas Spausdinti PDF

Sample Image

Brangūs broliai ir seserys, 

šiuo laišku kreipiuosi į jus, norėdamas paskatinti prisidėti savo aukomis ir maldomis prie „Taikos Misijos", kurią  rugsėjo 16-26 dienomis organizuoja Vilniaus laisvųjų krikščionių bažnyčia.
    Šventas Raštas sako, kad Dievas per Jėzų Kristų paskelbė taikos Evangeliją (Apaštalų darbai 10,36), todėl sekdami Jo pavyzdžiu ir įsakymu, taip pat esame įpareigoti ją skelbti. Kodėl dabartiniu metu yra verta pažvelgti į Gruziją ir vykti patarnauti toje šalyje gyvenantiems broliams ir seserims?
Sample Image
    Pirmoji priežastis yra paraginimas. Dievas savo Dvasia ragina mus vykti ir patarnauti karo nuskriaustiems broliams ir seserims, padedant dirbti atstatymo darbus, kalbėti apie Dievo malonę ir atleidimą tokiu metu, kada norisi neapkęsti, keikti, keršyti... 
    Kita priežastis yra mūsų skola Kristaus kūnui. Prisiminkime, kas mes buvome. Tuo metu, kada Lietuvoje buvo sunku, broliai ir sesės iš vakarų Europos ir Šiaurės Amerikos atvyko į Lietuvą ir padėjo mums įsitvirtinti mūsų tikėjime, daug kam padėjo susitvarkyti buitį ar pradėti verslą. Jie parodė mums pavyzdį, aukojo pinigų, davė daiktų, organizavo keliones, padėjo paruošti mūsų bažnyčioms vadovus ir tarnautojus, ir vis dar tai daro. Tam tikra prasme mes esame skolininkai, kurie per aukojančius tikinčiuosius gavo dvasinių ir materialinių gėrybių iš Dievo, o esant progai ir patys turime dalytis savo gerove su tais, kurie jos ypatingai stokoja. 
    Trečia priežastis - parodyti gailestingumą darbais. Iš tiesų dabar mes gyvuojame, o jie merdi. Gruzijos ekonomika yra net neatsigavusi nuo karo su Abchazija, o dabar ir tai, kas buvo sukurta, vėl yra sugriauta. Manau, kad mes esame visiškai pajėgūs padrąsinti nors keletą, parodyti, kad šioje nelaimėje jie yra ne vieni. Kai prieš trejetą metų su Rytų Menonitų misija buvau Pakistane ir taip pat dalyvavau „Taikos misijoje“, tuomet vietiniai žmonės (musulmonai) nuolatos dėkojo, kad atvykome iš tolimų kraštų (vienas net žinojo nemažai faktų apie Lietuvą), kad jie yra pastebėti ir jiems rodomas gailestingumas. Lietuvos tikinčiųjų vardu mes ruošiamės pareikšti jiems užuojautą, padrąsinti tikėti Kristumi ir žiūrėti, kaip galime pagelbėti tokioje nelaimėje.
Sample Image
     Šiai „Taikos misijai" organizuoju komandą, kuri būtų suformuota iš 4-5 asmenų. Kelionės lėktuvu kaina žmogui yra apie 1000 lt., misijos dalyviai bilietus perka iš savo asmeninių santaupų.
Šioje misijoje mes bendradarbiaujame su „Kontaktmission“ misionieriumi iš Vokietijos Andre Krahn, kuris gyvena Gruzijoje, ir kuris visą laiką praleis su mūsų „Taikos misijos" komandos nariais.
Jeigu galite prisidėti prie šios misijos aukomis, tuomet ne vien tik gruzinų tautos žmonės bus padrąsinti, tačiau ir mes matydami jūsų dosnumą ir atvirą širdį.
Sample Image
    Jūsų paaukojimai bus skirti gruzinų tikinčiųjų poreikiams, kuriuos mums nurodys vietinių bažnyčių vadovai. Tačiau, jeigu norite prisidėti prie VLKB komandos kelionės išlaidų padengimo, tuomet papildomai informuokite „Taikos misijos“ komandos vadovą, kokia suma jūs prisidedate. Paaukojimą galima duoti grynais, o jeigu darytumėte pervedimu per banką, tuomet būtinai nurodykite paskirtį: „Taikos misijai".

Vilniaus laisvųjų krikščionių bažnyčios pastorius
Artūras Rulinskas
mob.: 8 676 34740
e-paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  
Sąskaitos Nr. LT187300010075922408

Atnaujinta ( Sekmadienis, 07 Rugsėjis 2008 23:08 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

„...Išvaduoti iš nuodėmės ir tapę Dievo tarnais, jūs turite kaip vaisių šventumą ir kaip baigtį ­ amžinąjį gyvenimą“. (ap. Paulius)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia