• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Misijos Misija Indijoje

Misija Indijoje

El. paštas Spausdinti PDF

Sample Image

„Dėkokite VIEŠPAČIUI, nes jis geras, – jo ištikima meilė amžina“. Taip tesako VIEŠPATIES atpirktieji – tie, kuriuos jis atpirko iš vargo, surinko iš svetimų šalių – iš Rytų ir Vakarų, iš Šiaurės ir Pietų.” (Ps 107,1-3)

“Kai ant jūsų nužengs Šventoji Dvasia, jūs gausite jos galybės ir tapsite mano liudytojais Jeruzalėje ir visoje Judėjoje bei Samarijoje, ir lig pat žemės pakraščių.” (Apd 1,8)

“O visa tai iš Dievo, kuris mus per Kristų sutaikino su savimi ir davė mums sutaikinimo tarnystę. Juk tai Dievas Kristuje sutaikino su savimi pasaulį, nebeįskaito žmonėms nusikaltimų ir patikėjo mums sutaikinimo žinią. Taigi Kristaus vietoj einame pasiuntinių pareigas, tarsi pats Dievas ragintų per mus.” (2 Kor 5,18-20)

Esame Kristina ir Istvan iš Panevėžio Laisvųjų krikščionių bažnyčios. Mes tikime, kad būdami Kristaus mokiniais, privalome dalintis nuostabia žinia apie Dievo meilę visoms pasaulio tautoms. Patys gavę pačią vertingiausią dovaną – išgelbėjimą – argi mes galime ją pasilaikyti tik sau? Turėdami ramybę ir paguodą Jame, negi galime ignoruoti tuos, kurie viso to alksta?

Todėl norime peržengti per savo saugumo ir patogumo ribas bei atsiduoti Dievo valios vedimui dar nepažįstamu mums misionieriaus keliu. Norime būti Kristaus pasiuntiniais ir iš visos širdies tarnauti Dievo karalystės labui. Su Jo palaiminimu, ši misija bus ne tik galimybė pasitarnauti kitiems, bet ir tuo pat metu augti dvasiškai Viešpatyje.

Kodėl Indija? Virš 4,600 skirtingų etninių grupių; 23 valstybinės kalbos, pripažintos konstitucijos (virš 1,600 kitų kalbų ir dialektų); Indijoje yra daugiau, negu bet kurioje kitoje pasaulio šalyje, žmonių, kurie dar nėra girdėję Gerosios Naujienos. Pagrindinės religijos: induizmas – 81 proc., islamas – 13,4 proc., krikščionybė – 2,3 proc. Virš 400 milijonų žmonių, negirdėjusių apie Jėzų.

Organizatoriai. Į misiją mus siunčia Laisvųjų Krikščionių Bažnyčių bendruomenė. Krikščioniška organizacija “Rytų Menonitų Misijos” (“Eastern Mennonite Missions”) padės įgyvendinti organizacinius misijos aspektus.

Misijos pobūdis. Kadangi ši misija mums yra pirmoji, norime imtis pagalbinių vaidmenų bažnyčioje ir įsilieti į jau egzistuojančią krikščionišką bendruomenę. Indijos sostinėje Delhi jau 2 metus dirba EMM misionieriai - Amos ir Rowena Stoltzfus, kurie bus tiesioginiai mūsų vadovai.

Misijos trukmė – 4 mėnesiai. Vienu metu vykdysime po kelias iš galimų tarnysčių: sekmadieninė mokyklėlė, bendravimas su moterimis maldos grupėje, anglų kalbos mokymas, darbas su jaunimu bei vaikais, bendradarbiavimas su naujų bažnyčių pastoriais, talkininkavimas Kristaus Akademijos mokyklose ir kt. Numatoma misijos pradžia – 2008 spalio        17 d.

Pasiruošimas misijai. 2008 birželio – liepos mėnesiais “Rytų Menonitų Misijos” vykdys būsimųjų misionierių apmokymus JAV Pensilvanijos valstijoje. Mes dalyvausime “Pasaulio Misijų Instituto” (“World Mission institute”),“Atradimų ir Praturtinimų Stovyklos” (“Discovery & Enrichment Retreat”) kursuose, pagal EMM rekomendacijas.

Mes būsime dėkingi už jūsų maldas ir finansinę paramą. Norėdami paaukoti misijai, galite padaryti pavedimą į

Panevėžio Laisvųjų Krikščionių bažnyčios (įmonės kodas 9206064)
sąskaitą Nr. LT82 7300 0100 0237 8960,
įmokos pavadinimas “Auka Indijos misijai”
arba susisiekti su Panevėžio LKB pastoriumi Aurimu Šinskiu
tel. 868562720 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti

Kontaktinė mūsų informacija: Tel. 8 606 43154; El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrė; skype vardas - skristi80
Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 09 Spalis 2008 15:43 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

Būti laisvuoju krikščioniu reiškia suvokti laisvę nuo nuodėmės. Be abejonės, ne visuomet tai suvokiame taip aiškiai, kaip derėtų, tačiau ši tiesa mums iš tiesų anteša džiaugsmą - Kristus mums vėl leidžia rinktis dorą gyvenimą!Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia