• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Misijos Naujienos iš misionierių Indijoje - paskutinė savaitė

Naujienos iš misionierių Indijoje - paskutinė savaitė

El. paštas Spausdinti PDF

Sveiki, mielieji!

Laikas neprailgo prabėgti, ir jau netrukus grįšime namučio. Paskutinėmis savaitėmis buvome įsisukę į įvairių įvykių verpetą, bandydami pralenkti laiką ir užbaigti pradėtus darbus, išnaudodami kiekvieną akimirką. Šiek tiek liūdna, nes po truputį su visais atsisveikiname. Šią savaitę kiekvieną vakarą po darbo valandų lankėmės pas draugus, bendravome, dalijomės išgyvenimais. Kiekviena tokia akimirka yra labai vertinga!

Sample Image
Vakar buvome išvykę su YES komanda ir keliais draugais. Labai šauniai praleidome laiką, tik mano sveikata neleido pilnai mėgautis šia išvyka. Anksčiau rašiau, kad susirgau sinusitu. Šlovė Dievui, Jis mane pagydė. Tačiau vis kankina kosulys ir peršalimo simptomai. Greičiausiai tai - tik alergijos požymiai, pasireiškiantys dėl užteršto oro. Tačiau kiekvieną dieną dėkojame Dievui už Jo pagalbą ir palaiminimą, nes dažnai tik Jis vienas mane pakelia virš kasdienybės rūpesčių.

Šiandien yra paskutinis penktadienis, kai mes darbuojamės PTL ofise, todėl sukamės kaip pašėlę, bandydami sutvarkyti paskutinės minutės reikalus. Norisi taip ir paklausti, na kodėl, KODĖL (!) visada pritrūksta vienos dienos, kelių valandų ar minučių? Bet ką jau padarysi....

Šeštadienis - vienintelė diena, kai galėsime krautis lagaminus ir sutvarkyti namučius mūsų išvykai. Tikimės, Dievas padės mums tai įgyvendinti, nes, panašu, kad ir šeštadienis jau rezervuojamas paskutinės minutės susitikimams ir atsisveikinimams... Sekmadienį, kaip įprasta, dalyvausime dvejose pamaldose: rytinėse ir jaunimo, ir abejose esame paprašyti pasidalinti liudijimais. Po jaunimo pamaldų grįšime namučio pasiimti lagaminų ir vyksime į Delį. Su savo vadovais praleisime pirmadienį, o antradienį ryte vyksime į oro uostą.

Galbūt vėliau parašysime apie mūsų paskutinių savaičių išgyvenimus, nes dabar viską užgožia rūpesčiai, kaip su visais atsisveikinti ir nieko nepamiršti.

Tai tiek naujienų šiam kartui ir iki greito pasimatymo!
Misionieriai Indijoje K. ir I.
Atnaujinta ( Penktadienis, 13 Vasaris 2009 19:33 )  

Prisijungę

Mes turime 562 svečius online

Baneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pradžia Misijos Naujienos iš misionierių Indijoje - paskutinė savaitė

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

„Jei laikysitės mano mokslo, jūs iš tikro būsite mano mokiniai;
jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus.“ (
Jėzus)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia