• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Misijos Misija Airijoje: Naujienlaiškis Nr.1

Misija Airijoje: Naujienlaiškis Nr.1

El. paštas Spausdinti PDF

2009 lapkričio 2 d.

Sample ImageSveiki mylimieji,

 mano broliai ir seserys Kristuje, noriu jus pasveikinti su atėjusiu lapkričiu ir pasidalinti džiaugsmais, padėkomis bei naujais išbandymais Viešpaties kelyje.

Visų pirma, labai jums ačiū už maldas, finansinę paramą ir visokeriopą palaikymą. Dėkoju Viešpačiui, kad pagaliau galiu būti su savo vyru ir, kad jau taip greitai pradėsime savo tarnystę Airijoje. Kai skaitau jūsų laiškus arba kalbuosi asmeniškai, matau, kad ir jūs džiaugiatės kartu su mumis. Gera turėti tiek brolių ir seserų. Jaučiu, kokia stipri yra Dievo Karalystė ir Viešpaties dovana mums būti vienu kūnu, dalintis savo našta ir džiaugsmais.

Taip pat dėkoju Dievui už palaimintą laiką Ginkūnuose, dirbant su vaikais Dienos centre. Tikiu, kad tie santykiai su vaikais ir maldos už juos dar ilgai liks mano širdyje. Be to, tai buvo labai gera patirtis ateities tarnystei misijoje. Dėkoju Viešpačiui ir už galimybę šiuo metu būti Vokietijoje, „Kontaktmisijos“ biure, kur tvarkomi mano įdarbinimo dokumentai. Būdami čia, mes kalbame su vadovais ir ruošiamės tarnystei Airijoje bei toliau ieškome finansinės ir maldos paramos.

 Kristofo Haegele (aut. past. misionierius Šiauliuose) ir jo šeimos dėka, turime galimybę aplankyti keletą mažų Biblijos studijų grupelių ir pasidalinti planais, susijusiais su tarnyste Airijoje. Praėjusią savaitę aplankėme ir susipažinome su Kristofo broliu Peteriu. Jis - šaunus vyrukas. Tą vakarą Rajanas Peterio namų Biblijos studijų grupelėje vedė Biblijos studijas ir dalinosi apie Joną ir jo bėgimą nuo Dievo valios ir planų. Aš parodžiau trumpą prezentaciją apie Airiją. Šauniai praleidome laiką. Atradome naujų draugų Vokietijoje.

Kitą vakarą keliavome į Kristofo gimtinę, sutikome žmones, tarp kurių jis užaugo. Mes parodėme savo prisistatymą apie Airiją bei keletą Kristofo ir jo šeimos nuotraukų. Visi džiaugėsi jį matydami. Tą vakarą turėjome progą išgirsti istorijų iš Kristofo vaikystės ir jaunystės metų. Susipažinome su moterimi Hannelore, kuri Kristofą atvedė pas Viešpatį. Ji labai paprasta ir pilna Dievo meilės moteris. Nuostabiausia yra tai, kad turime tokį didį Viešpatį, kuris sujungia mus, pavienius žmones, iš skirtingų pasaulio šalių vieninteliam tikslui - šlovinti Jį ir Jam tarnauti.

Jau turime bilietus į Airiją, išskrendame lapkričio 11 dieną. Šią savaitę dar praleisime Vokietijoje. Kitą pirmadienį Rajanas ir aš dalyvausime evangelizaciniame vakare su musulmonais. Ten Rajanas dalinsis Dievo žodžiu. Esame labai dėkingi Dievui ir "Kontaktmisijai", kad turime galimybę būti čia ir ruoštis tolesniam Dievo vedimui į Airiją.

Augame ir santuokoje. Pamažu bandome įsitvirtinti savo vis dar naujose žmonos ir vyro rolėse. Labai džiaugiamės šia patirtimi, nors man tai dar labai nauja. Mokomės mylėti vienas kitą ir padedame vienas kitam kovoti su silpnybėmis. Gera kartu melstis, keistis ir šlovinti Viešpatį Dievą.

Labai tikiuosi išgirsti ir iš jūsų, kuo ir kaip gyvenate. Kaip jums sekasi? Kokios jūsų maldų reikmės ir kaip mes galime jus užtarti Viešpačiui? Savo laišką baigiu maldos reikmėmis ir rašto eilute, kuri mane pastaruoju metu labai stiprina:

„Nugręžk mano akis nuo to, kas tuščia, laikyk mane gyvą savo keliuose,“ Ps 119,37

Maldos reikmės:

Kad Viešpats Dievas ir toliau jungtų bei ragintų brolius ir seseris iš skirtingų pasaulio šalių tokių, kaip Lietuva, Amerika, Kanada, Anglija, Vokietija, Švedija ir t.t. vieningai stovėti mums užnugaryje misijos lauke ir palaikyti mus kaip pradedančius Dievo darbą misionierius, malda bei finansais.

Kitą pirmadienį (lapkričio 9 d.) Rajanas skelbs Evangeliją pabėgėlių (iš islamo šalių) centre. Prašome maldos, kad Dievas padėtų Rajanui pasiruošti tam vakarui, suteiktų išminties ir įžvalgumo, drąsos bei meilės skelbti Evangeliją apie gyvąjį Viešpatį Jėzų Kristų.

Saugaus skrydžio į Airiją lapkričio 11 dieną. Prašome maldos dėl dokumentų patikrinimo pereinant pasų kontrolę, ypatingai dėl Rajano, kad viskas būtų tvarkoje ir be komplikacijų.

Dievo malonės prisitaikyti naujoje šalyje ir kultūroje bei susirasti nebrangią gyvenamąją vietą (butą) Airijoje.

Dievo malonės ir vedimo prisitaikyti naujose tarnystėse: būti palaiminimu Airijoje gyvenantiems žmonėms, taip pat būti tiesiakalbiais Dievo žodžio skelbėjais.

Su meile Kristuje,

Simona ir Ryan

Jeigu susidomėjote mūsų tarnyste ir norėtumėte mus palaikyti malda ar/ir paremti aukomis, kreipkitės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba perveskite auką į šią sąskaitą.

Aukų paskirtis – misija Airijoje
Laisvųjų Krikščioniu Bažnyčia
Įmonės kodas: 192108865
Sąsk. nr. LT40 7300 0100 8358 5400 Swedbank
Įmokos pavadinimas: „Parama misijų tarnystei Simonai Fishel“

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 12 Lapkritis 2009 00:06 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

...Buvę nuodėmės vergais, jūs iš širdies paklusote tam mokslo pavyzdžiui, kuriam buvote pavesti, ir, išvaduoti iš nuodėmės, tapote teisumo vergais. (ap. Paulius)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia