• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia

Bukletų serija „Tikėjimas ir gyvenimas“ (I)

El. paštas Spausdinti PDF
Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 

Sample ImageKaip skaityti ir suprasti Bibliją?

Kodėl krikščionys taip dažnai nesutaria, ką reiškia tos ar kitos Biblijos eilutės arba kaip jas pritaikyti? Išankstinės nuomonės, skirtingi Rašto vertimai, nesugebėjimas atskirti Biblijos mokymo nuo kultūros, kurioje ši gimė ir kitos kliūtys apsunkina Rašto skaitymą. Autorius čia ne tik atskleidžia priežastis, bet ir pateikia vertingų patarimų, palengvinančių Biblijos skaitymą ir jos supratimą.

 

 

Sample ImageMirties akivaizdoje

Ką daryti, kai šeimos narys suserga nepagydoma liga? Kaip toliau gyventi, netekus sutuoktinio? Kaip elgtis mirties akivaizdoje? Prisikeldamas iš numirusių, Kristus aiškiai parodė, kad kas tiki amžinuoju gyvenimu, tikrai nenusivils. Čia rasite vilties kupinus atsakymus, pagrįstus Rašto eilutėmis, ir daug vertingų praktinių patarimų, kaip elgtis per laidotuves ir kokiais būdais paguosti netekties išvargintus žmones.

 
 

 

Sample ImageKrikščionis tikėjimų sūkuryje

Ypač pastaruoju metu plinta nuostatos, kad „nėra vienos tiesos visiems“, kad „visos religijos skelbia vieną ir tą patį, ir visos jos vienodai svarbios“, pasėjama abejonė, „ar tikrai išgelbėti gali vien tik Jėzus Kristus?“. Šios brošiūrėlės autorius atkreipia skaitytojo dėmesį į pirmuosius krikščionis, aprašytus Naujajame Testamente. Nors ir jie gyveno religinio pliuralizmo laikais, bet tai netrukdė jiems skelbti Evangelijos. Nes tik ji žmonijai skelbia tai, ko kitos religijos pasiūlyti negali.

 

 

Sample ImageAnabaptizmas: Pagrindiniai tikėjimo principai

Kas būdinga anabaptistams? Kokie buvo ir yra jų siekiai bei tikslai? Šioje brošiūrėlėje nagrinėjami pagrindiniai skirtumai tarp anabaptistų ir reformatorių, pristatomi dvylika pagrindinių principų, apibrėžiančių anabaptizmo esmę. Nors kai kurie šių bruožų sutinkami ir kituose krikščioniškuose judėjimuose, anabaptizmas išlieka unikaliu biblinių principų rinkiniu.

 

 

Kur gauti?

Brošiūrėles galite įsigyti Laisvųjų krikščionių bažnyčios raštinėje Kaune, Nemuno 16a. Tel. nr. pasiteiravimui.:+370 (652) 07719 (el. paštas.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą )

Vieneto kaina - 55 cnt.

Galima pirkti ir didesnį kiekį!

 

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

„Viešpaties Dvasia ant manęs, nes jis patepė mane, kad neščiau gerąją naujieną vargdieniams. Pasiuntė skelbti belaisviams išvadavimo, akliesiems ­ regėjimo; siuntė vaduoti prislėgtųjų ir skelbti Viešpaties malonės metų“. (Jėzus)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia