• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Žmonės Kodėl aš myliu bažnyčią?

Kodėl aš myliu bažnyčią?

El. paštas Spausdinti PDF

Kai man buvo 14 metų, Viešpats Jėzus Kristus surado mane, ir aš galėjau įtikėti ir atgimti. Nuo to laiko pasikeitė mano požiūris į daugelį dalykų ir vienas iš jų – bažnyčia. Atsirado meilė kitiems tikintiesiems! Kodėl taip yra, aš negaliu paaiškinti. Tai yra stebuklas iš Viešpaties.

Tapęs pastoriumi Vokietijoje per keletą tarnavimo metų bendruomenėje patyriau įvairiausių situacijų, tame tarpe ir labai sunkių akimirkų. Pavargau nuo bažnyčios ir kai kurių tikinčiųjų, kurie mane vargino. Pradėjau matyti vien sunkumus, vien problematiškus žmones, jų silpnybes.

Vieną dieną aš gavau laišką nuo gero draugo. Tai buvo žmogus, kuris mane gerai supranta ir man daug padėjo. Laiško gale perskaičiau vieną sakinį: Mylėk bažnyčią! Tai man buvo kaip smūgis į širdį, nes tuo momentu manyje nebuvo jokios meilės bažnyčiai. Aš supratau, kad pats Viešpats man sako: Bažnyčia - tai mano projektas. Tai mano žmonės, Dievo vaikai. Aš atidaviau už ją savo gyvybę, aš myliu ją. Todėl ir tu ją mylėk.

Aš paprašiau Viešpaties, kad Jis man atleistų ir iš naujo duotų meilės Jo žmonėms. Pastebėjau, kad Dievui yra ypatingas džiaugsmas, palaiminti mus tam, kad mes iš naujo galėtume pamilti vienas kitą.

Lietuvoje aš mačiau bažnyčiose nuostabius žmones. Kadangi apskritai gyvenimas Rytų Europoje yra sunkesnis negu Vakaruose, žmonės čia dažnai turi gilesnį patirtį su sunkumais ir neteisybėmis. Misionieriai, kurie atvažiuoja iš kitų šalių, turi tarnauti vietiniams, suprasti juos, būti šalia, mylėti juos ir tapti jų draugais.

Kodėl aš myliu bažnyčią? Dėl to, kad Jėzus ją myli. Tikinčiųjų bažnyčia – tai didelis stebuklas ir paslaptis. Nors bažnyčioje yra daug silpnybių, nors būna nesusipratimų ir konfliktų, Viešpats Jėzus padeda rasti išeitį, padeda atleisti ir priimti vienas kitą iš naujo.

Bažnyčia – tai Dievo namai, tai yra Kristaus kūnas, Kristaus nuotaka.
Ar tu myli bažnyčią? Leisk, kad Dievas tave iš naujo pripildytų savo meile.

Kristofas Haegele, tarnavęs Lietuvoje 1998-2011 m.

 

Atnaujinta ( Antradienis, 20 Lapkritis 2012 14:49 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

„...Išvaduoti iš nuodėmės ir tapę Dievo tarnais, jūs turite kaip vaisių šventumą ir kaip baigtį ­ amžinąjį gyvenimą“. (ap. Paulius)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia