• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Žmonės Nauji YES komandos nariai Šilutėje ir Klaipėdoje

Nauji YES komandos nariai Šilutėje ir Klaipėdoje

El. paštas Spausdinti PDF

Y.E.S. yra tarptautinė Jaunimo evangelizavimo tarnystė (Youth Evangelism Service), priklausanti Rytų menonitų misijai (EMM) ir įsikūrusi Pensilvanijoje, JAV. Tai – mokinystės ir liudijimo programa 18-30 amžiaus jaunimui. Po dviejų mėnesių apmokymo YES komandos nariai 4-8 mėnesiams vyksta tarnauti į įvairias pasaulio šalis Afrikoje, Azijoje, Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje. YES komandą paprastai sudaro 4-6 žmonės. Jos tikslas yra padėti bažnyčioms arba krikščioniškoms organizacijoms įgyvendinti evangelizacinius projektus, prisidėti prie darbo su jaunimu ar vaikais, tarnauti kūrybiniais sugebėjimais bei vystyti naujus projektus. YES komandos nariais gali tapti jaunimas iš įvairių šalių. Rytų menonitų misija (EMM) kasmet suteikia galimybę dalyvauti šioje programoje ir jaunimui iš Lietuvos.

Trys YES komandos nariai iš Pensilvanijos kovo 28 dieną atvyko į Šilutės ir Klaipėdos laisvųjų krikščionių bendruomenes. Šilutėje apsistojo dvi merginos: Šyla (Sheila Hoover, 22 m.) ir Šeril (Cheryl Hershey, 18 m.). Šyla Lietuvoje - jau nebe pirmą kartą. 2001-2002 metais su kita YES komanda ji tarnavo Šiaulių bendruomenėje. Džeisonas (Jason Harnish, 23 m.) prisideda prie tarnavimų Klaipėdoje. Lietuvoje jie planuoja būti iki lapkričio mėnesio.


1-sharon_sheila.jpg

Ši komanda per pirmąsias šešias savaites susipažins su Lietuva, jos kultūra ir istorija, bei mokysis lietuvių kalbos. Po to Šyla su Šeril padės jaunimo ir paauglių užsiėmimuose Šilutės LKB, prisidės prie šlovinimo grupės. Jos taip pat planuoja pradėti rengti anglų kalbos klubą bei dalintis Dievo meile su beglobiais vaikų darželio augintiniais. „Mes norime tarnauti bažnyčiai taip, kad mūsų darbas atitiktų jos viziją ir pasitarnautų Dievo karalystės augimui. Mes trokštame gyventi tokį gyvenimą su Jėzumi, kad žmonės matytų skirtumą tarp mūsų gyvenimo ir gyvenimo be Dievo“,- apie savo tarnystę Lietuvoje pasakojo Šilutėje gyvenančios amerikietės.

Cituodamas eilutę iš Šventojo Rašto: “Derlius didelis, bet darbininkų - maža“, Šilutės LKB pastorius Modestas Gaubas išreiškė viltį, kad YES komanda bus didelė parama bažnyčios tarnystėse bei geras pavyzdys jaunimui. Šilutės bendruomenei ši YES komanda jau yra ketvirtoji. „Kiekvieną kartą jie šauniai pasitarnaudavo. Todėl džiaugiamės, kad YES komanda ir vėl pas mus“,- dalinosi Šilutės LKB pastorius.

Klaipėdos laisvųjų krikščionių bendruomenenė YES komandos narius priima pirmą kartą. Paklaustas, kodėl ryžosi šiam žingsniui, Klaipėdos LKB pastorius Simonas Kiela atsakė: „Kiek girdėjome, visi, kurie dalyvavo YES programoje, dabar tarnauja kurioje nors bažnyčioje. Tai – geras ženklas, kad programa neša savo darbo vaisius“.

2005-04-05-jason-01_nauja.jpgGitara grojantis Džeisonas Klaipėdos laisvųjų krikščionių bendruomenėje prisidės prie šlovinimo grupės, tarnaus studentams Klaipėdos universitete kartu su Lietuvos krikščionių studentų bendrijos vadovais, mokys jaunimą ir jų draugus šnekamosios anglų kalbos, bus jų draugu, kartu leis laiką ir liudys Kristų. Vasaros metu visi trys komandos nariai padės organizuoti ir patarnaus LKB stovyklose. Bet svarbiausias visų YES programos dalyvių tikslas šiam laikotarpiui yra ne tik geriau pažinti Kristų, bet ir padėti kitiems, dar Jo nepažįstantiems, Jį rasti ir pamilti.

Daugiau informacijos apie Rytų menonitų misiją (EMM) Jūs rasite:
www.emm.org
Apie YES programą:
www.needssalt.org

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 01 Gruodis 2005 19:14 )  

Prisijungę

Mes turime 541 svečius online

Baneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pradžia Žmonės Nauji YES komandos nariai Šilutėje ir Klaipėdoje

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

„Iš tiesų, broliai, jūs esate pašaukti laisvei! Tiktai dėl šios laisvės nepataikaukite kūnui, bet stenkitės vieni kitiems su meile tarnauti.“ (ap. Paulius)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia