• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Žmonės Kur slypi LCC unikalumas?

Kur slypi LCC unikalumas?

El. paštas Spausdinti PDF

Dažniausiai Europos studentai, norintys pagilinti savo tikėjimą studijuodami, turi mokytis seminarijoje ar kitoje religijos paskaitas skaitančioje akademinėje institucijoje. Tačiau, tai nėra itin patrauklu studentams, kurie neplanuoja rinktis tarnystės su šventimais, nes jiems būtų suteikiamas laipsnis, kuris nelabai ką gelbėtų ieškant darbo. LCC – tai unikalus universitetas Rytų Europoje, nes siūlo ne tik studijuoti teologija bei Šventąjį Raštą, bet ir tuo pačiu įgyti diplomą, kurį vėliau vertintų ir darbdavys. Štai keletas sprendimo būdų: Studentams siūloma studijuoti pagal anglų filologijos arba tarptautinio verslo administravimo programą ir šalia pasirinkti nemažai teologijos katedros skaitomų paskaitų.

 

  • Tikimės, kad jau šį rudenį studentai galės pasirinkti programą dvigubam bakalauro laipsniui įgyti, t.y. teologijos ir verslo vadybos bakalaurą arba teologijos ir anglų filologijos bakalaurą.

Mūsų vizija:

Stengiamės, kad mūsų studentai taptų gerais Dievo karalystės darbininkais. Nors kai kurie LCC absolventai ir renkasi tarnystę su šventimais, manome, kad dauguma rinksis kitokio pobūdžio tarnystes kartu dirbdami įprastose darbovietėse. Esame įsitikinę, kad brandiems krikščionims labai svarbu užimti įvairias pareigas darbo rinkoje ir visuomenėje, kad jie taptų palaiminimu ir darytų įtaką savo aplinkoje sekdami Dievo valią.

Mūsų programa:

Siūlome penkių kategorijų paskaitų kursus:

  • Biblijos studijos. Studentai mokomi skaityti ir aiškinti Bibliją, giliau susipažinti su jos turiniu.
  • Teologija. Tai bandymas nuosekliai ir išsamiai suprasti tiesas apie Dievą, žmones ir kūriniją.
  • Istorija. Studentai mokosi krikščionybės istorijos – kaip gimė ir vystėsi pati Bažnyčia, ir kaip vystėsi jos skelbiamas mokymas.
  • Filosofija. Studentai susipažįsta su filosofinio tyrimo metodais ir mokosi kaip juos panaudoti mūsų intelektualinės kultūros supratimui ir vertinimui beieškant tiesos.
  • Kultūra. Žodį kultūra naudojame bendrų įsitikinimų, požiūrių, vertinimų ir įpročių visumai apibūdinti. Studentai mokosi pažvelgti į kultūrą iš Šventojo Rašto perspektyvos, ją vertinti ir veikti jos išganymo labui.

Jei Jūsų bendruomenėje yra jaunimo, kuriuos gali dominti studijos universitete ir kurie norėtų įgyti pasaulietinį bei dvasinį išsilavinimą, paraginkite juos susisiekti su mumis. Jeigu turite klausimų ar norėtumėte apsilankyti LCC, pamatyti, ką siūlome, parašykite teologijos katedros vedėjams el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Atnaujinta ( Trečiadienis, 12 Lapkritis 2014 21:11 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

...Buvę nuodėmės vergais, jūs iš širdies paklusote tam mokslo pavyzdžiui, kuriam buvote pavesti, ir, išvaduoti iš nuodėmės, tapote teisumo vergais. (ap. Paulius)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia