• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Renginiai Stovyklų vasara - Stirniai 2006 !!!!

Stovyklų vasara - Stirniai 2006 !!!!

El. paštas Spausdinti PDF

ImageBirželis – vasaros pradžia...Kai kas sako, kad birželis – bažnyčių tuštėjimo metas. Gal ir taip, nes galima sakyti, kad bažnyčiomis vasarą tampa stovyklos. Į jas suvažiuoja nemažai mūsų bendruomenių žmonių – vadovų, padėjėjų, pagalbininkų, dalyvių. Didelis būrys žmonių rūpinasi, kad vasaros stovyklų laikas išties būtų turiningas visom prasmėm. Svarbiausia, ko siekiama šių stovyklų metu – patirti tikrą bendravimo džiaugsmą vieniems su kitais ir pajusti, atrasti, pažinti šio džiaugsmo priežastį – Dievą. Galime prigalvoti įdomiausių žaidimų ar atrakcijų, galime verstis per galvą, kad pralinksminti stovyklų dalyvius, galime gaminti skaniausius patiekalus ir tt. Rezultatas gali būti ir neblogas, bet visgi jis bus laikinas, praeinantis, užsimirštantis, neduodantis vaisių. Bet gali būti ir kitaip – jei mažajam žmogui padėsime atrasti kai ką daugiau už praeinančius dalykus. Padėsime atrasti Šaltinį, iš kurio trykšta šitas džiaugsmas, kuris yra amžinas ir neišsenkantis, ir kurio versmės tikrai užteks visiems ir visokiems.

Ačiū Dievui, jau turime šaunias vaikų ir paauglių stovyklų vadovų ir padėjėjų  komandas, nuoširdus ačiū tiems, kas atsiliepė į kvietimą prisidėti prie tarnavimo stovyklose. Baigiama komplektuoti stovyklos aptarnavimo komanda, viliamės, kad ir orai sušils iki vaikų stovyklos pradžios. Kaip matome, stovyklavietė išnaudojama maksimaliai, stovyklos įvairios – vaikams, paaugliams, jaunimui, studentams, vyrams, ja pasinaudos ir reabilitacijos centras „Gyvybės versmė“. Kiekvienas, kas nori bendrauti, atsigauti, pasikrauti ar atvirkščiai,  išsilieti – tikrai ras laiko pabūti kartu su bendraminčiais vasaros stovykloje prie Stirnių.

Tvirtai tikime, kad Viešpats laimins vasaros stovyklų laiką, kaip laimino iki šiol, nes Jo pagalba mums užtikrinta.

Iki pasimatymo LKB stovyklose prie Stirnių!

Zenonas B., stovyklų - 2006 administratorius.

Žemiau skaitykite stovyklų tvarkaraštį ir atsisiųsti registracijos formas.

BIRŽELIS

16 - 23  - Stovyklos statymas, įrengimas
25 - liepos 1 - LKB vaikų stovykla (kaina 150 Lt)

LIEPA

1   –  vaikų stovyklos uždarymas
2 – 7 – LKSB (studentų) stovykla
7 – 9 – LKB vyrų stovykla „BŪRAI“ (kaina: suaugusiam - 30 Lt, vaikui – 15 Lt)
11 – 20 - VŠĮ „Gyvybės versmė“ stovykla
22 – 30 - LKB jaunimo stovykla su EBI studentais (kaina apie 200 Lt)

RUGPJŪTIS

3 - 10 - LKB paauglių stovykla (kaina 180 lt)
11 - 15 - Stovyklos išardymas

*Susidomėję galite kreiptis į LKB bendruomenių pastorius

Registracija

Image
Jaunimo/EBI stovykla
- registracijos forma (~400 KB, pdf)

Image
Paauglių stovykla
- registracijos forma (~500 KB, pdf)
Registracijoms reikalingas nemokamas PDF skaitytuvas (pvz. Adobe Acrobat Reader).

KAIP NUVYKTI Į STOVYKLAVIETĘ .....

Image

I VARIANTAS

Nuo Molėtų važiuoti link Utenos (kelias A-14) apie 6 km. Dešinėje ieškoti rodyklės, rodančios į TOLIEJUS ir pasukti link jų. Važiuoti apie 5 km iki prasidedančių sodybų ir stebėti dešinę pusę. Pamačius vandens bokštą pasukti į dešinę (nuo čia turėtų stovėti rodyklės „LKB stovykla“). Už kelių šimtų metrų, privažiavus apleistas fermas,  keliukas šakojasi į du – reikia važiuoti kairiau. Nuo čia, pavažiavus gerą kilometrą, privažiuosite kapinaites, už jų – jau privati valda, jos teritorijoje ir yra stovyklavietė. Pavažiavus dar kelis šimtus metrų (laikytis dešinio keliuko)  atsidursite ten, kur norėjote.

II VARIANTAS

Nuo Molėtų važiuoti link Ignalinos (kelias 114). Nuo sankryžos su keliu A-14 pavažiavus apie 6 km ties Kašelinės autobusų stotele sukti į kairę (čia ir toliau turėtų būti rodyklės „LKB stovykla“). Pavažiavus apie 2 km sankryžėlėje sukti dešinėn, po to vėl apie 2 km ir vėl dešinėn ir važiuot iki kapinaičių. Toliau – žiūrėt į I-ą variantą.

Atnaujinta ( Penktadienis, 10 Lapkritis 2006 11:43 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

...Buvę nuodėmės vergais, jūs iš širdies paklusote tam mokslo pavyzdžiui, kuriam buvote pavesti, ir, išvaduoti iš nuodėmės, tapote teisumo vergais. (ap. Paulius)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia