• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Renginiai Lyg saldus kvapas Viešpačiui - Moterų konferencija 2006

Lyg saldus kvapas Viešpačiui - Moterų konferencija 2006

El. paštas Spausdinti PDF

Šiais metais visas Lietuvos Laisvųjų krikščionių bažnyčių moteris ir jų drauges kviečiame į

Moterų konferenciją 2006
Lyg saldus kvapas Viešpačiui

Bendra nuotraukaRugsėjo 30 d. – Spalio 1 d.

Versmės“ sanatorija
B. Sruogos g. 9, Birštonas

Konferencijos pradžia – šeštadienį, 9 val.
Konferencijos pabaiga – sekmadienį, 15 val.  

Ne paslaptis, kad kiekviena iš mūsų skleidžiame aplink save tam tikrą kvapą – kartais malonų, kartais nelabai. Galbūt dažnai mūsų artimiausi žmonės jaučiasi palaiminti ir pamaloninti mūsų artumo, tačiau neretai būname, ech...

Šioje konferencijoje stengsimės pasisemti patirties, kaip galėtume “iškvėpinti” save. Kreipsime dėmesį i mūsų išorinį grožį, tačiau svarbiausia mokysimės aplink skleisti

Dievo „malonų kvapą” savo išmintimi, kantrybe ir elgesiu.

PASTABA: Registracija jau pasibaigė! 

Pagrindinė konferencijos kalbėtoja  

Jane HowittJane Howitt gimė ir užaugo Škotijoje. Būdama 18-os metų ji savo gyvenimą patikėjo Kristui. Gana greitai Jane gavo pašaukimą dirbti krikščionišką darbą Glazgo mieste. Tačiau, prieš 11 metu, Dievas pašaukė vykti i Latviją dirbti kartu su Biblijos skaitymo draugija. Per visus darbo Latvijoje metus, šimtai vaikų ir paauglių išgirdo apie Dievą stovyklų metu; daug jaunų vadovų paruošti vaikų tarnavimams; nemažai žmonių padrąsinti atrasti Gerąją Dievo naujiena studijuojant Šv. Raštą. Tarnaudama Latvijoje, Jane aplankydavo ir Lietuva – padėdavo Lietuvos Biblijos skaitymo draugijai. Šalia savo darbo, Jane tarnavo kaip pastoriaus padėjėja Agenskalns baptistu bažnyčioje Rygoje. Laisvu laiku jai patinka lankytis operose arba patogiai įsitaisyti sofoje su knyga.

Konferencijos seminarai (dvi grupės):

Šiais metais, mažieji seminarai konferencijoje suskirstyti į A ir B grupes. Konferencijos dalyvės turės galimybę dalyvauti dvejuose seminarose, nes A ir B grupių seminarai vyks skirtingu laiku. Jau dabar turėtumėte pasirinkti, kokiuose seminaruose jūs norėsite dalyvauti. Taigi, reikia pasirinkti vieną seminarą iš A grupės, ir vieną seminarą iš B grupės. Apie savo pasirinkimą turite iš anksto informuoti savo miesto registratorę.

A GRUPĖS SEMINARAI

GRUPĖS SEMINARAI

A.1 „Mano gyvenimo tikslas“


Mano gyvenimo tikslas – koks jis? Turbūt ne viena, net ir krikščionė moteris, yra savęs paklaususi: Dėl ko gyvenu? Kokia prasmė viso to, ką kasdien veikiu? Ar mirties patale galėsiu pasakyti – gyvenau ne veltui, pasiekiau savo gyvenimo tikslą. Kas gali padėti mums sužinoti, koks mūsų gyvenimo tikslas ir kaip jo siekti? Seminaro metu mėginsime ieškoti atsakymų į šiuos klausimus Dievo laiške mums - Šv. Rašte.

Seminarą veda UAB „Operatus Mobilis“ direktorė Jurgita Makaravičienė, Vilnius

A.2 „Gyvenimo džiaugsmo beieškant“

Mūsų gyvenimo džiaugsmas priklauso nuo to, kiek jaučiamės mylimos. Meilės ieškome visur ir visaip: santykiuose su tėvais, draugėmis ir draugais, vyrais ir vaikais. Jos troškimas dažnai net sugriauna mūsų santykius su artimiausiais žmonėmis. Šv. Rastas sako, jog esame sukurtos pagal Dievo įvaizdį, kad visų pirma būtume meilės ryšyje su savo Kūrėju. Neatradusios šio esminio ryšio, išgyvename tuštumą širdyje, kurios joks žmogus negali užpildyti. Šis seminaras - apie Dievo meilę ir malonę, kaip Jos pažinimas keičia mus ir mūsų santykius su aplinkiniais žmonėmis.

Seminarą veda LKSB Generaline sekretorė Edita Vaikasaite, Vilnius

A.3 „Kaip skaityti ir suprasti Bibliją?“

Biblija - ypatinga knyga. Nei viena kita knyga pasaulyje nėra išversta į tokią gausybę kalbų, nėra taip dažnai skaitoma ir cituojama, nėra taip pakeitusi žmonijos istorijos. Tačiau, jei pirmą kartą atsivertėme Šv. Rašto puslapius, galime labai greitai nustebti ir nusivilti:  - nieko aš čia nesuprantu!

Biblija yra Dievo žodis paliktas mums per pranašus ir per Jėzų bei Jo mokinius. Ji pilna išminties, praktiškų patarimų ir amžino gyvenimo vilties. Šio seminaro metu pabandysime skaityti ir, svarbiausia, suprasti Šv. Raštą. Stengsimės suvokti, ką reiškia žodžiai ir mintys palikti mums prieš šimtmečius ir kaip jie gali pakeisti mano gyvenimą šiandien.

Seminarą veda pagrindinė konferencijos kalbėtoja Jane Howitt, Škotija.

A.4 „Kur yra Dievas, kai man skauda?“

Skausmas - neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Nėra žmogaus, kuris to nebūtų patyręs ir nežinotų, kas tai yra. Dažniausiai skausmas trunka trumpą laiką, bet kartais tęsiasi ilgai. Tuomet ir iškyla klausimai: kodėl man? kodėl dabar? kaip man su tuo gyventi ir kodėl žmonės apskritai turi kentėti? Ir pagaliau, ar Dievui tai rūpi? Ką galvoti? Kaip melstis? Seminaro metu paliesime šią temą gyvenimiškos patirties ir Dievo Žodžio šviesoje.

Seminarą veda vaikų ir paauglių psichiatrė Diana Meškauskaitė, Vilniu

B.1 „Moteris arba širdies kunigystė“


Pasaulis sako, kad aš turėčiau siekti mokslų, karjeros, parodyti, kiek daug sugebu ir galiu. Neretai aplinkiniai tikisi iš manęs stebuklų, laukia, kad būsiu tobula moteris. Bet juk aš esu tik paprasta dukra, žmona ir motina. O ko iš manęs tikisi Viešpats? Koks Jo Dangiškas planas mano paprastam gyvenimui? Seminaro metu sieksime atsakyti į šiuos klausimus apžvelgdamos kiekvieną ypatingą moters gyvenimo etapą.

Seminarą veda Aušrine Šečkuvienė, žurnalo moterims „Tapati“ vyriausioji redaktorė

B.2 „Kaip valdyti savo mintis?“

Kiekvieną dieną mūsų galvose praskrieja tūkstančiai minčių. Tai yra taip įprasta ir savaime suprantama, kad dažnai net pamirštame, kad galvojame. O mintys tuo metu krenta į mūsų sielos dirvą ir įleidžia šaknis, išauga ir galiausiai duoda vaisių. Ne visos mintys yra tinkamos, daugelį jų reikia kuo greičiau rauti kaip kokias piktžoles, kol mūsų nepavergė ir neišsekino. Seminaro metu bandysime įvardinti tai, apie ką mes dažniausiai mąstome ir kaip tai veikia mūsų sielą. Taip pat kalbėsimės apie būdus, kaip prižiūrėti savo minčių sodą, kad jis žydėtų, kvepėtų ir teiktų atgaivą mums pačioms bei kitiems.

Seminarą veda Lietuvos krikščioniško fondo aukštosios mokyklos dėstytoja Jūratė Kielienė

B.3 „Kaip padėti artimui krizės atveju?“

Ko gero, kiekvienai iš mūsų teko patirti sunkių periodų savo gyvenime, kuomet jautėmės sutrikusios, pasimetusios, buvome praradusios viltį ar prasmės jausmą gyvenime. Galbūt artimas išgyveno netektį, patyrė nesėkmę ar susidūrė su kitokiomis netikėtomis ir sunkiomis gyvenimo permainomis. Tokiose situacijose dažnai sunku būti šalia, neaišku ką pasakyti, kaip paguosti. Atrodo, kad Viešpats kažkur pasislėpė, mus pamiršo. Seminare kalbėsim apie tai, kaip padėti artimui, išgyvenančiam krizę, kad ši patirtis galėtų tapti Prisikėlimo, o ne mirties liudijimu.

Seminarą veda psichologė – psichoterapeutė Lina Bagdonaitė, Vilnius

B.4 „Gyvenimas alkoholio šešėlyje“

Nereta moteris Lietuvoje susiduria su sunkia ir skaudžia realybe: Mano vyras geria. Gyvenimas tokiame suspaudime yra sekinantis, todėl moteriai išgirsti švelnų Dievo kalbėjimą yra beveik neįmanoma. Seminaro metu sieksime atsakyti į klausimus: kaip gyventi su vyru alkoholiku, kodėl Dievas neatsako į mano maldas ir neišgydo jo, ar aš turiu leistis žeminama ir skriaudžiama? Kur galiu kreiptis ir kokios pagalbos galiu tikėtis?

Seminarą veda gydytoja psichiatrė Asta Strigockaitė, Vilnius


Svarbu!

Norime atkreipti dėmesį, kad Versmės sanatorijoje teikiamos įvairios grožio terapijos ir sveikatingumo paslaugos. Jeigu norėtumėte jas užsisakyti, būtina pranešti iš anksto (iki rugsėjo 20d.) savo miesto koordinatorei. Ji taip pat suteiks daugiau informacijos apie konkrečias detales. Sveikatinimo ir grožio terapijos paslaugos nėra įskaičiuotos i konferencijos kainą. Daugiau informacijos apie šias paslaugas ir kainas galima rasti sanatorijos elektroninėje svetainėje.


Lietuvos Laisvųjų krikščionių bažnyčios visoje Lietuvoje:

Kauno LKB

Nemuno g. 16a, Kaunas
Susirinkimai: sekmadieniais 11.00 val.
Edita M. – 8 618 56465 ar 8 37 777026

Klaipėdos LKB

Juros g. 7, Simono Dacho namai, Klaipėda
Susirinkimai: sekmadieniais 17.00 val.
Rūta I. – 8 618 26982

Panevėžio LKB

Mackevičiaus g. 5, Panevėžys
Susirinkimai: sekmadieniais 10.00 val.
Lina H. – 8 652 41771

Šiaulių LKB

Žeimiu g. 7, Ginkūnai, Šiauliai
Susirinkimai: sekmadieniais 11.00 val.
Jūratė V. – 8 600 42719 arba 8 415 89121

Šilutės LKB

Gluosnių g. 13, Šilutė
Susirinkimai: sekmadieniais 11.00 val.
Ramunė G.– 8 606 80341 arba 8 441 75931 

Vilniaus LKB

M. K. Oginskio 22
Susirinkimai: sekmadieniais 11.00 val.
Diana M. – 8 618 80548 arba 8 5 2402903

Atnaujinta ( Penktadienis, 10 Lapkritis 2006 11:43 )  

Prisijungę

Mes turime 2450 svečius online

Baneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pradžia Renginiai Lyg saldus kvapas Viešpačiui - Moterų konferencija 2006

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

Būti laisvuoju krikščioniu reiškia suvokti laisvę nuo nuodėmės. Be abejonės, ne visuomet tai suvokiame taip aiškiai, kaip derėtų, tačiau ši tiesa mums iš tiesų anteša džiaugsmą - Kristus mums vėl leidžia rinktis dorą gyvenimą!Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia