• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Renginiai LKB Moterų konferencijai 2006 pasibaigus

LKB Moterų konferencijai 2006 pasibaigus

El. paštas Spausdinti PDF

Dalyvės

Šių metų rugsėjo 30 – spalio 1 d. Birštone įvyko jau 5-oji moterų konferencija.
Konferencijos tema buvo: „...lyg saldus kvapas Viešpačiui“. Konferenciją organizavo Lietuvos Laisvųjų krikščionių bažnyčia.

Į Birštoną atvyko beveik 130 moterų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių – Švenčionėlių. Šilutės, Kėdainių, Utenos, Joniškio, Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus. Kai kurios moterys į konferenciją atvyko pirmą kartą, o kai kurios jau ir 5-ąjį.

Pagrindinė konferencijos kalbėtoja Jane Howitt atvyko iš Škotijos. Ji tarnauja pastore vienoje presbiterionų bažnyčioje. Jane beveik 10 metų pragyveno Rygoje, dirbdama Biblijos skaitymo draugijoje, tuo pačiu padėdami tai pačiai organizacijai ir Lietuvoje. Visų moterų širdys buvo pamaitintos, atgaivintos ir palaimintos per pagrindinės kalbėtojos mums perteikiamą Dievo Žodį.

Konferencijos metu taip pat vyko eilė kitų mažų seminarų įvairiomis, moterims aktualiomis temomis. Konferencijos metu moterys taip pat galėjo pasinaudoti „Versmės“ sanatorijos teikiamomis sveikatingumo paslaugomis.

Sekmadienio rytas išaušo giedras, ūkanotas ir tikrai rudeniškas. Aplink tvyrojo lengvas rūkas, prie Nemuno galėjai išvysti kvapą gniaužiantį gamtos grožį. Jau iš pat ankstaus ryto kiekvienos moters laukė asmeninis maldos ir tylos laikas pavadinimu „Svečiuose pas Jėzų“. Ne vienas moterų atsiliepimas parodė, koks brangus ir tyras buvo šis laikas moterims. Nors ir būdama minioje, kiekviena galėjome pajusti artimą ir šiltą Viešpaties artumą.

Po sekmadienio pasidalijimų ir temos apibendrinimo, dar pietavome, įvertinome konferenciją, padėkojome visoms prisidėjusioms ir susibūrėme bendrai nuotraukai. Šis prisiminimas išliks mums ilgam!

Pagrindinė tema didžiojoje salėje
Pagrindinė tema didžiojoje salėje

Seminarai mažose grupelėse
Seminarai mažose grupelėse

Bendravimas gamtoje
Bendravimas gamtoje

Rankdarbiai ir grožio pamokėlės...
Rankdarbiai ir grožio pamokėlės...

Bendravimas prie kavos ir naminių pyragų
Bendravimas prie kavos ir naminių pyragų

Organizatoriai dar kartą dėkoja kiekvienai moteriai prisidėjusiai prie šių metų moterų konferencijos organizavimo (taip pat mūsų ištikimiems vyrams, kurie meldėsi už mus ir saugojo vaikus :-) ). Be kiekvienos iš jūsų, brangiosios sesutės, prisidėjimo konferencija nebūtų buvusi tokia, kokia buvo.

Atnaujinta ( Penktadienis, 10 Lapkritis 2006 11:43 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

Kiekvienas, kas daro nuodėmę, yra nuodėmės vergas.
Bet vergas ne amžinai namuose lieka, tik sūnus lieka ten amžiams.
Tad jei Sūnus jus išvaduos, tai būsite iš tiesų laisvi. (
Jėzus)Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia