• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Renginiai Moterų konferencija 2005

Moterų konferencija 2005

El. paštas Spausdinti PDF
Konferencijos lektorė: Debbie Bannon (Koloradas, JAV)

Amerikietė Debbie Bannon su vyru Michaeliu gyvena santuokoje 26 metus ir augina tris vaikus. Du iš jų jau gyvena savarankiškai. Keturiolika metų jie dirbo misionieriais tarp Kenijos musulmonų, Afrikoje. 1996 m. atvyko į Lietuvą ir prisijungė prie Vilniaus Malonės Baptistų bažnyčios.
Debbie Bannon įvairiapusiškai padeda moterims, rengia joms Biblijos studijas, kartu su vyru organizuoja seminarus sutuoktiniams, užsiima su paaugliais ir vaikais. Ypatingą dėmesį ji skiria asmeniniam bendravimui su krikščionėmis moterimis ir jų ugdymui. Šių susitikimų metu ji labiausiai vertina gilų bendravimą ir atvirumą. Laisvalaikiu Debbie Bannon patinka plaukioti, bėgioti, dainuoti ir groti fleita.

Lyg perlai moliniuose induose
pagal 2 Kor 4,7

Visos mes esame Viešpaties gausiai apdovanotos ir gyvename iš Jo malonės. Vis dėlto kasdienybėje nuolat susiduriame su savo ribotomis galimybėmis, tiek asmeniškai, tiek įvairiose situacijose. Kaip nepaisant jų, mes vis tik galime jaustis laimingos, gyventi pilnavertį gyvenimą ir šlovinti Dievą?...

neu-plakatas-723759.jpgKonferencijos seminarai - diskusijos:

„Kada ir kaip sakyti ‘ne’?“


Kartais norime įtikti visiems... Ir vis iš naujo tenka įsitikinti, jog tai yra neįmanoma. Kodėl mums yra sunku pripažinti savo ribas? Vietoj to, kad jų paisytume ir laiku pasakytume ‘ne’, ilgai negalvodamos renkamės stresą, nuovargį bei išsekimą... Bet ar tai tikrai yra teisingiausias sprendimas?
Lektorė Debbie Bannon, Vilnius

„Moteris ir grožis“

Kiekvienai moteriai grožis yra labai artima sąvoka. Vienaip ar kitaip kiekviena moteris jo ieško ir trokšta visa savo esybe. Iš kur jos širdyje šis troškimas? Kodėl ji jaučiasi nelaiminga, nepasiekusi kuria nors prasme grožio etalono? Ar apskritai moteris gali pasiekti taip trokštamą visapusiško grožio bei vidinės harmonijos derinį?
Aušrinė Šečkuvienė, Vilnius.

„Jis ir ji drauge“

Kas skiria moterį ir vyrą? Kodėl jiems kartais sunku būti drauge? Pažvelkime, ką Dievas jiems, kaip gyvenimo partneriams, yra numatęs ir kas padėtų brandinti jų santykius pagal Dievo valią ir pašaukimą.
Donna Dombach, Panevėžys

„Mitai ir tiesa apie netekėjusios ir šeimą turinčios moters gyvenimą“


Gyvenimas yra Dievo dovana. Nesvarbu, ar esi ištekėjusi, ar ne. (Ištekėjusi dalinsis apie tai, kaip ji suprato, kas yra jos išrinktasis, koks buvo jos kelias iki ištekėjimo, o netekėjusi – kaip ji priima neištekėjimą: kaip slegiančią naštą ar kaip Dievo dovaną?)
Jurga Beniušytė, Vilnius, ir Jūratė Kielienė, Klaipėda

„Depresija - kas tai? Mada, tiesiog bloga nuotaika ar liga?“


Šio seminaro metu susipažinsite su mitais apie depresiją (pvz., ar krikščionys gali sirgti depresija?) ir jos tikrosiomis priežastimis. Kaip atpažinti depresiją? Kokie jos dažniausi simptomai? Kada reiktų kreiptis pagalbos ir kokia ji galėtų būti?
Asta Strigockaitė, Vilnius.

Kontaktiniai asmenys:

Ramunė (Šilutė) – 8 616 77719 arba 8 441 75931
Vita (Vilnius) – 8 676 34739 arba 8 5 2608357
Jūratė K. (Klaipėda) – 8 676 03330
Jūratė V. (Šiauliai) – 8 600 42719 arba 8 415 89121
Lina (Panevėžys) – 8 652 41771
Edita (Kaunas) – 8 618 56465

Kaina: 50,- Lt (į kainą įeina apgyvendinimas ir maitinimas).
Atnaujinta ( Trečiadienis, 28 Rugsėjis 2005 14:06 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

„Viešpaties Dvasia ant manęs, nes jis patepė mane, kad neščiau gerąją naujieną vargdieniams. Pasiuntė skelbti belaisviams išvadavimo, akliesiems ­ regėjimo; siuntė vaduoti prislėgtųjų ir skelbti Viešpaties malonės metų“. (Jėzus)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia