• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Renginiai "Daugiau nei auksas": nugalėjo draugystė

"Daugiau nei auksas": nugalėjo draugystė

El. paštas Spausdinti PDF
Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4
Sample Image
Abi komandos

Po sporto projekto Daugiau nei auksas“ vėliava sekmadienį, spalio 11-ąją, Vilniuje futbolo aikštelėje rungtyniavo MTG Soccer Vilniaus ir Kauno komandos.

Šį kartą vilniečiai nusileido savo varžovams 7:5. Po rungtynių abi komandos susirinko pabendrauti prie arbatos puodelio: kiekvienas pasakojo apie save, kalbėjomės apie galimybę sportuoti su vaikais mokyklose savaitgaliais ir atostogų metu. Susitikimas su jaunimu išties praėjo smagiai. Džiaugiamės pavykusiu renginiu ir tikimės, kad tai bus naujas postūmis eiti į priekį.
 

Sample Image
Varžybų metu

Artūras Karenga yra VKUD sporto projekto „Daugiau nei auksas“ koordinatorius Lietuvoje ir vienas Vilniaus LKB sporto klubo „Daugiau nei auksas“ organizatorių.

Jeigu susidomėjote šiuo projektu ir norėtume daugiau apie jį sužinoti, kreipkitės į Artūrą Karengą tel.: 8 656 35212 arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą .

Atnaujinta ( Pirmadienis, 21 Birželis 2010 11:41 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

Būti laisvuoju krikščioniu reiškia suvokti laisvę nuo nuodėmės. Be abejonės, ne visuomet tai suvokiame taip aiškiai, kaip derėtų, tačiau ši tiesa mums iš tiesų anteša džiaugsmą - Kristus mums vėl leidžia rinktis dorą gyvenimą!Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia