• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Renginiai Koncertas Alytuje

Koncertas Alytuje

El. paštas Spausdinti PDF

 alt  Ačiū už jūsų palaikymą ir maldas. Prašau, ir toliau melskimės už šiuos jaunus žmones, taip pat už mus, kurie lauksime jų ateinant.

 

 

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normale Tabelle"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Koncertas Alytuje

Rugsėjo 18 dieną Alytuje, mažojoje teatro salėje, vyko koncertas. Į jį pakvietėme grupes „Gyvai“ ir  „T-Buck“. Koncerto tikslas – kviesti Alytaus jaunimą praleisti vakarą klausantis geros muzikos bei prisijungti prie Alytaus LKB jaunimo klubo “Risko” ir bažnyčios.

 

Grupės savo dainomis kalbėjo apie Dievą, naują gyvenimą ir jo prasmę. Į koncertą atėjo 96 įvairaus amžiaus žmonės.  Po jo visi norintys galėjo pasilikti bendravimui su muzikantais. Nors atlikėjai ir buvo labai pavargę, bet atrado jėgų su pasilikusiais nueiti į kavinę puodeliui arbatos.

 

Sekmadienį suorganizavome vakarėlį, į kurį kvietėme į koncertą atėjusį jaunimą. Mums į pagalbą buvo atvažiavę Kauno LKB jaunimėlis. Jie  mums labai daug padėjo ir koncerto metu, ir sekmadienį organizuotame vakarėlyje.

 

Į vakarėlį atėjo 10 naujų žmonių: 9 paaugliai ir 1 vyresnis jaunuolis. J Buvo puiku. Vaišinomės užkandžiais, gėrimais, kauniečiai iškepė puikų pyragą; žaidėme įvairius žaidimus. Po visų linksmų dalykų, pasibaigus vakarėliui, Dovydas (kaunietis) pakvietė pasilikti norinčius šlovinti Dievą. Visi trumpam išėjo į lauką ir, grįžę po kelių minučių, prisijungė prie šlovinimo. Tai mane labai nustebino. Vieni dainavo, kiti grojo įvairiais instrumentais. Aš sėdėjau ir iš nuostabos pamiršau kvėpuoti, nes tie jauni žmonės taip puikiai prisijungė... Tokiame mieste kaip Alytus tai neįtikėtini dalykai, ir tik Dievas gali taip daryti.

 

Pakvietėme atėjusį jaunimą į jaunimo vakarą ketvirtadienį, jie pažadėjo ateiti.

 

Ačiū už jūsų visų palaikymą, maldas. Prašau, ir toliau melskimės už šiuos jaunus žmones, taip pat už mus, kurie lauksime jų ateinant.

 lkb.lt/lkb/images/stories/renginiai/Koncertas Alytuje.doc

Atnaujinta ( Trečiadienis, 13 Spalis 2010 09:35 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

„Iš tiesų, broliai, jūs esate pašaukti laisvei! Tiktai dėl šios laisvės nepataikaukite kūnui, bet stenkitės vieni kitiems su meile tarnauti.“ (ap. Paulius)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia