• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Renginiai gelmės-the.deep

gelmės-the.deep

El. paštas Spausdinti PDF
Praėjusį sekmadienį Klaipėdos LKB vyko pirmasis "gelmių" serijos ineraktyvaus šlovinimo vakaras. Susirinko apie 20 žmonių, iš kurių pusė buvo iš LCC. Viskas prasidėjo jau vėlokai, 19:30 val. Taigi, lauke jau buvo sutemę. Salę apšvietė tik melsva LCD projektoriaus, poros halogeninių žibintų ir žvakių šviesa. Besirenkančius šlovintojus pasitiko švelnūs ošiančios jūros ir banginių klyksnių garsai.

Vakaro pradžioje, vos žvilgtelėję į maldos stotis, susirinkome žemesnėje salės erdvėje, kur ant ekrano švietėme stočių planą. Vakaro kuratorius (Simonas) ramiu balsu - toliau grojo švelnūs garsai - nupasakojo vakaro planą ir paragino susitikti su Dievu. Po instrukcijų sugiedojome giesmę lietuviškai ir angliškai (turėjom svečių iš Vokietijos, Baltarusijos, Latvijos ir net Tailando!) ir patraukėme prie stočių. Buvo patarpta prie kiekvienos iš jų praleisti min 5 minutes. Prabėgti pro jas - joks ne tikslas. Vieniems tai užtruko maždaug tiek, kiti prie jų praleido gerokai ilgiau.
Maždaug 20:45 sugrįžome į žemutinę erdvę, kur toliau giedojome keletą angliškų ir lietuviškų giesmių. Prie gitarų prisidėjo ir akordeonas - buvo labai gražu.

Asmeniškai man reikšmingiausia buvo kriauklių stotis, kur mąstėme apie savo dvasinę kelionę, prisiminėme krikšto vandenis. Negalėjau nenusišypsoti prisiminęs, kaip užsimoviau kiek ankštokus Steve Klassen'o šortus, kai bridau krikštui į ežerą kažkur netoli Šiaulių. Buvo tikrai reikšminga ir linksma diena.

Tokius interaktyvaus šlovinimo vakarus rengsime ir toliau - kiekvieną pirmą mėnesio sekmdienį. Šių vakarų širdis: apmąstymo malda, judesys, visų jausmų stimuliacija (klausa, rega, lytėjimas, uoslė ir skonis), kūryba ir giesmė - į Dievo gelmęs įtraukiantis šlovinimas...

Daugiau šio vakaro nuotraukų galite pamatyti kieloBLOGE.
 

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

„Jei laikysitės mano mokslo, jūs iš tikro būsite mano mokiniai;
jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus.“ (
Jėzus)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia