• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Renginiai Dvasinės dovanos ir jų naudojimas bendruomenėje

Dvasinės dovanos ir jų naudojimas bendruomenėje

El. paštas Spausdinti PDF
Tokia buvo seminaro tema Šilutės LKB, kurio lektorius buvo brolis (ir LKB vyskupas) Christoph Haegele. Seminaras vyko šeštadienio popietę, susirinko apie dvylika Šilutės LKB narių. Dėkojame Dievui už malonę ir pažinimą kurią gavome šio seminaro metu. Dėkojame Christoph už gerą pasitarnavimą.

Bažnyčia turi labai didelį potencialą, kalbėjo Christoph, kiekvienas narys yra gavęs bent po vieną dvasinę dovaną, kuria gali tarnauti bažnyčioje. Dievas galėjo pasirinkti kitą kelią. Jis galėjo išdalinti dovanas angelams ir paskirti juos tarnavimui bažnyčioje, bet taip nepadarė. Dievas išsirinko mus: netobulus, dažnai su neteisinga motyvacija, bet taip reiškiasi Jėzaus Meilė...
Šventoji Dvasia dirba nuostabų darbą!
Paveikslas atspindi visą Šventosios dvasios veikimą. Šventoji dvasia padeda žmonėms atsiversti, tai Ji dirba šį evangelizacinį darbą. Šventoji dvasia teikia dvasines dovanas ir dvasinius vaisius bei veda mus. Bet visa ko centre stovi Kryžius, tai yra Jėzus Kristus. Šventoji dvasia visuomet rodo į Kristų.

Kalbėdami apie dvasines dovanas neturėtume akcentuoti tik jas ir pamiršti dvasinius vaisius. Dvasinės dovanos yra skirtos tarnavimui bendruomenei, o dvasios vaisiai tai charakterio keitimasis mumyse - meilė, džiaugsmas, ramybė, kantrybe... (Gal 5,22) . Svarbu turėti dvasios dovanas tarnavimui, bet dar svarbiau turėti dvasios vaisius savo gyvenime. Todėl turi būti balansas tarp dovanu ir vaisių. Korinto bažnyčia turėjo visas dvasinais tarnavimo dovanas, be nedaug teturėjo dvasios vaisių.

Kaip atrasti savo dvasines dovanas? Tai klausimas kuriuo užsidavė daugelis. Christoph dovanų atradimą lygino su laivu uoste. Kol laivas uoste jis nežino iš kokios pusės papūs vėjas ir įtems bures plaukimui. Jei laivas ir lieka uoste tai jis niekuomet to ir nesužinos. Galima ieškoti savo dvasinių dovanų visą gyvenimą ir nė karto neišbandyti savęs tarnavime. Pasiryžimas tarnavimui yra labai svarbus, todėl turime atsiliepti į Dievo kvietimą ir išbandyti save ten kur yra poreikis. Dievas parodys kokias dovanas turime.

Seminaro pabaigoje dalinomės įspūdžiais. Daugelis buvo padrąsinti tarnavimui bendruomenėje.

2004-11-24-silute-01.jpg

Atnaujinta ( Trečiadienis, 28 Rugsėjis 2005 13:38 )  

Prisijungę

Mes turime 1066 svečius online

Baneriai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pradžia Renginiai Dvasinės dovanos ir jų naudojimas bendruomenėje

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

Būti laisvuoju krikščioniu reiškia suvokti laisvę nuo nuodėmės. Be abejonės, ne visuomet tai suvokiame taip aiškiai, kaip derėtų, tačiau ši tiesa mums iš tiesų anteša džiaugsmą - Kristus mums vėl leidžia rinktis dorą gyvenimą!Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia