• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Tapati

El. paštas Spausdinti PDF

altSvarbus pranešimas - prašymas.

"Kreipiamės į Jus pagalbos. Kadangi žurnalo padėtis tikrai nelengva, pradėjome svarstyti, kad galbūt per tuos septynerius mūsų žurnalo gyvavimo metus dalis mūsų vizija galėjo pasimiršti." Tapati redakcija.

Kvietimas į moterų konferenciją: http://www.tapati.lt/konferencija

 

Sveiki, mieli TAPATI pagalbininkai,
 
Kreipiamės į Jus pagalbos. Kadangi žurnalo padėtis tikrai nelengva, pradėjome svarstyti, kad galbūt per tuos septynerius mūsų žurnalo gyvavimo metus dalis mūsų vizija galėjo pasimiršti. Ji įvardijama kaip "Gyva dvasia, graži siela, sveikas kūnas". Stengiamės žurnalą leisti taip, kad būtų palaima skaitančiajam krikščioniui, tačiau tuo pačiu žurnalas turi ne mažiau svarbią misiją - evangelizacinę. Mes stengiamės būti alternatyva visiems rėksmingiems ir pigiems turiniu žurnalams, kad mūsų netikinčios moterys galėtų rasti Kristų mūsų žurnalo puslapiuose ir tai galėtų būti kaip dovana netikinčioms Jūsų draugėms, giminaitėms ir t. t.
Norėjome paklausti, ar Jūsų bendruomenė nesutiktų įsipareigoti ir užsakyti bent po 10 prenumeratų Jūsų apylinkėse esantiems grožio salonams, kirpykloms, soliariumams ir kitokioms paslaugas teikiančioms įmonėms, kuriose paprastai ilgiau sėdima ir skaitomi žurnalai. Būtume kaip alternatyva. Tai Jūsų bendruomenei kainuotų tik 260 Lt. metams, o tuo pačiu būtų žengtas žingsnis į evangelizavimą. O be to, ir mūsų žurnalui padėtumėte išgyventi sunkmetį.
Jums tereikėtų užsakyti mūsų svetainėje www.tapati.lt ar www.prenumerata.lt prenumeratą ir nurodyti adresą, kur siųsti žurnalus. Toliau jau perimtume mes.
Prašau, pasimelskite ir paklauskite, ką Viešpats Jums sako.
 
Pagarbiai,
žurnalo TAPATI redakcija
Žukausko g. 39, Vilnius
Tel. nr. 8 5 2639303
Mob. tel. nr.865614764
Faks. 852639302
www.tapati.lt
 

 

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 14 Balandis 2011 13:49 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

„Viešpaties Dvasia ant manęs, nes jis patepė mane, kad neščiau gerąją naujieną vargdieniams. Pasiuntė skelbti belaisviams išvadavimo, akliesiems ­ regėjimo; siuntė vaduoti prislėgtųjų ir skelbti Viešpaties malonės metų“. (Jėzus)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia