• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Renginiai Moterų konferencija 2011

Moterų konferencija 2011

El. paštas Spausdinti PDF

alt

 "Todėl būtų gerai turėti laiko atsikvėpti, apmąstyti ir ramiai jai pasiruošti. Kad tas laikas drauge būtų išties turiningas, atgaivinantis ir ugdantis.
Taigi nuspręsta 2011 metais Moterų konferencijos nerengti."

Gražiai įšilus pavasariui Vilniaus LKB moterys sujudo ir buvo susirinkusios dalintis mintimis dėl jau tradicija tapusios Moterų konferencijos organizavimo.
Visų pirma labai pasidžiaugėm, kad šiuo metu įvairiose denominacijose, bažnyčiose vyksta savitos konferencijos moterims. Kad daugėja tokių renginių, jie darosi įvairesni. Ir jau nebėra taip, jog būtent moterims ir merginoms yra vos viena proga metuose kažkur ištrūkti ir dvasioje atsigauti. Tačiau mūsų vizija ir toliau išliko rengti konferenciją bendrai moterims, kad tai būtų tarpdenominacinis renginys, atviras visoms, tiek tikinčioms, tiek nepažįstančioms ar dar tik ieškančioms Dievo. Todėl ateityje tikrai nežadam atsisakyti ir palikti šios idėjos.
Susitikusios kalbėtis turėjome ir entuziazmo, ir noro. Tačiau kirbėjo klausimas – ar rengti? Ne dėl idėjų stygiaus kilo dvejonės.
Šie metai ypatingi ir išskirtiniai. Kadangi dauguma evangelinių bendruomenių Lietuvoje vieningai ir atsakingai ruošiasi spalio mėnesį vyksiančiai evangelizacijai – “Vilties festivaliui”. Būtent rudenį rinkdavomės ir kasmetei LKB Moterų konferencijai. Du dideli renginiai panašiu metu – sudėtinga. Tai įtakotų ir galinčiųjų dalyvauti skaičių: įsipareigojusių tarnautojų išties daug, mėnuo iki evangelizacijos bus įtemptas. O taip norėtųsi išvengti skubos...
Yra dar viena svari priežastis, dėl ko kilo idėja metams atidėti konferenciją – tai 10-asis jos gimtadienis!!! Šią progą norisi pažymėti be įtampos, džiaugsmingai ir tuo pačiu - svariai. Todėl būtų gerai turėti laiko atsikvėpti, apmąstyti ir ramiai jai pasiruošti. Kad tas laikas drauge būtų išties turiningas, atgaivinantis ir ugdantis.
Taigi nuspręsta 2011 metais Moterų konferencijos nerengti.
Bet jau dabar galime pradėti ruoštis ateinantiems metams! Rašykite mums, komentuokite, dalinkitės idėjom, lūkesčiais, pasiūlymais. Lauksime Jūsų nuomonių, įžvalgų.
Ir tikimės, kad kitąmet susitikusios dėkingom ir linksmom širdim kartu garbinsim Dievą ir padrąsinsim bei pastiprinsim viena kitą.
Iki pasimatymo!

 

 

Atnaujinta ( Šeštadienis, 21 Gegužė 2011 19:04 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

Mat tokia yra Dievo valia, kad gerais darbais nutildytumėte neprotingus ir neišmanančius žmones. Elkitės kaip laisvi, ne kaip tie, kurie laisve pridengia blogį, bet kaip Dievo tarnai. (ap. Petras)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia