• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Renginiai Born To Live

Born To Live

El. paštas Spausdinti PDF
Sausio 4-6 dienomis Šiaulių „Samarijos“ centre įvyko pirmoji LKB paauglių žiemos stovykla. Į ją suvažiavo paaugliai iš Klaipėdos, Joniškio ir Kauno. Stovyklautojų daugumą, kaip ir priklauso stovyklavietės šeimininkams, vis gi sudarė šiauliečiai. Iš viso žiemos stovykloje dalyvavo apie 40-50 paauglių nuo trylikos iki septyniolikos metų. Didesnė jų dalis jau buvo dalyvavusi LKB vasaros stovyklose prie Stirnių ežero, tad šios stovyklos dalyvius vienijo ne tik amžius, bet ir malonūs vasaros prisiminimai.
Tris dienas trukusios stovyklos tema buvo „Born To Live“ (Gimęs gyventi). Nors ši tiesa iš pirmo žvilgsnio atrodo labai paprasta, bet, anot organizatorių, tikrai ne visiems aišku, kad žmogus gimsta tam, kad gyventų. Dėl to nieko keista, kad pirmoji orientacinio žaidimo stotelė buvo Šiaulių ligoninės patologijos skyrius. Ten paaugliai susipažino su įgimtais ar iš išorės pažeistais žmogaus organais. Taip pat jiems buvo parodyta, kaip atrodo embrionas įvairiose vystymosi stadijose. Daugelį nustebino tai, kad keturių mėnesių vaikas motinos įsčiose jau būna visiškai susiformavęs, o paskui jam belieka augti ir vystytis.

Nuo gyvenimo šioje žemėje paauglių dėmesys buvo kreipiamas į išliekančius, amžinuosius dalykus. Šilutės ir Vilniaus Laisvųjų Krikščionių Bažnyčių pastoriai Modestas Gaubas ir Artūras Rulinskas bei misionierius David Strezer vedė teminius vakarus, organizavo seminarus bei dalijosi savo išgyvenimais su Jėzumi Kristumi. Susiskirstę į mažesnes grupeles paaugliai kalbėjo apie kasdienybę bei bandė atpažinti savo gyvenimo prioritetus, tai, kas jiems yra svarbiausia ir kam jie skiria daugiausiai laiko. Be to, jaunimas gavo daug naudingų patarimų, kaip skaityti Dievo žodį ir melstis. Šioje žiemos stovykloje nemažai laiko buvo skiriama giesmėms bei žaidimams. Šiaulių LKB pastorius Valdas Vaitkevičius pasirūpino, kad stovyklautojai galėtų naudotis Ginkūnų mokyklos sporto sale. Ten vaikinai rengė krepšinio, o merginos - kvadrato turnyrus.

Šlovinimo muzika, temos, seminarai, bendravimas su kitais bendraamžiais padrąsino paauglius bei „pakurstė“ juose tikėjimo ugnį. Dauguma jų atsisveikindami su senais pažįstamais ir naujai įgytais draugais, sakė: „Iki vasaros! Pasimatysime vasaros stovykloje!“ Iš tikrųjų smagu, kad paaugliai turi galimybę bendrauti su bendraamžiais krikščionimis iš kitų miestų, o kartu pasikviesti ir netikinčius draugus, kad ir šie susipažintų su Viešpačiu ir Gelbėtoju Jėzumi Kristumi.
Atnaujinta ( Antradienis, 27 Rugsėjis 2005 16:28 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

Būti laisvuoju krikščioniu reiškia suvokti laisvę nuo nuodėmės. Be abejonės, ne visuomet tai suvokiame taip aiškiai, kaip derėtų, tačiau ši tiesa mums iš tiesų anteša džiaugsmą - Kristus mums vėl leidžia rinktis dorą gyvenimą!Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia