• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Renginiai Vadovauk ten, kur esi.

Vadovauk ten, kur esi.

El. paštas Spausdinti PDF

Lietuvoje jau trečią kartą rengiama Pasaulinė lyderystės konferencija. Lapkričio mėnesį visi besidomintieji kviečiami į renginius Vilniuje ir Klaipėdoje. Žodis lyderis yra kilęs iš anglų kalbos žodžio lead – reiškia vesti. Tai yra žmogus, kuris yra nuėjęs ilgesnį kelią, veda kitus. Lyderis, kuris vadovaujasi krikščioniškomis vertybėmis yra nesavanaudis, nuolankus, atsakingas, ryžtingas. Šioje konferencijoje žodis lyderis yra naudojamas plačiaja prasme, reiškiantis žmogų, kuris daro įtaka kitiems. Todėl lyderio didžiausias uždavinys yra įveikti savo trūkumus, siekti dorybių, kad juo sektu, kaip pavyzdžiu.

 "Jei Jūs toks pat veiklus kaip aš, galiu spėti, kad Jūsų dienotvarkė nuolat įtempta ir visa, kas susiję su vadovavimo įgūdžių tobulinimu, yra nuolat atidedama.
Tačiau noriu priminti: kai vadovas tobulėja –laimi visa komanda" (Bill Hybels).

Pasaulinė lyderystės DVD konferencija - nebijantiems mesti sau iššūkio. 2012 lapkričio 16-17 d. Klaipėdoje, 2012 lapkričio 23-24 d. Vilniuje. Daugiau informacijos: www.lyderiams.lt/

 

Atnaujinta ( Antradienis, 20 Lapkritis 2012 14:51 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

„Viešpaties Dvasia ant manęs, nes jis patepė mane, kad neščiau gerąją naujieną vargdieniams. Pasiuntė skelbti belaisviams išvadavimo, akliesiems ­ regėjimo; siuntė vaduoti prislėgtųjų ir skelbti Viešpaties malonės metų“. (Jėzus)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia