• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Renginiai 2005 - ųjų metų LKB asamblėja

2005 - ųjų metų LKB asamblėja

El. paštas Spausdinti PDF
Balandžio 16 d., šeštadienį, Šilutės laisvųjų krikščionių bažnyčios patalpose įvyko LKB asamblėja, į kurią suvažiavo apie dvidešimt atstovų iš visų Laisvųjų krikščionių bažnyčių. Šiais metais ją organizavo Klaipėdos laisvųjų krikščionių bendruomenė.

Asamblėja prasidėjo LKB bendrijos vyskupo Kristofo Hėgelės padrąsinančiais žodžiais iš Šventojo Rašto. „Kodėl mes tai darome, ką darome?“, - retoriškai klausė jis susirinkusių bažnyčių atstovų. Anot jo, svarbu ne tik žiūrėti į tai, kad Lietuvoje mažai krikščionių ar bendruomenių, bet taip pat prisiminti, jog evangelizavimas visų pirma yra Viešpaties Jėzaus Kristaus paliepimas, krikščionio pašaukimas. „Jeigu tai darysime, Evangelija keis ne tik mūsų, bet ir bažnyčios gyvenimą“, - dalinosi LKB vyskupas. Po to Vilniaus laisvųjų krikščionių pastorius Artūras Rulinskas pristatė maldos poreikius. Susibūrę į grupeles, asamblėjos dalyviai meldėsi už bažnyčias, misijines organizacijas bei organizacijas, užsiimančias krikščioniška veikla. Paskui sekė šiais metais atsistatydinusio vadovų tarybos pirmininko Arturo Šmidto ir administratoriaus - finansininko Zenono Balčiūno ataskaitos už praėjusius metus.Asamblėjos metu buvo pristatyta pirmoji Laisvųjų krikščionių bažnyčios misionierė šiaulietė Dalia Mikšytė, kuri šių metų liepą dviem mėnesiams planuoja vykti į Rusiją. Jos pagrindiniai tikslai šiam laikotarpiui yra artimiau susipažinti su rusų kultūra bei sužinoti, ar Rusija yra tas kraštas, kur Dievas ją kviečia ilgalaikei misionieriškai veiklai.

LKB asamblėjoje buvo svarstoma dėl LKB Įstatų pataisų ir pakitimų finansų administravimo srityje, trumpai pristatyta gegužės mėnesį vyksianti Laisvųjų krikščionių bažnyčių konferencija bei aptarti kiti aktualūs klausimai.
Atnaujinta ( Antradienis, 11 Spalis 2005 18:18 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

...Buvę nuodėmės vergais, jūs iš širdies paklusote tam mokslo pavyzdžiui, kuriam buvote pavesti, ir, išvaduoti iš nuodėmės, tapote teisumo vergais. (ap. Paulius)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia