• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Renginiai "Saltshaker" 2012

"Saltshaker" 2012

El. paštas Spausdinti PDF

saltshakerAr jau žinai, kaip sutiksi Naujuosius? Nežinai?

Tad norėtume Tave pakviesti į jau net dešimtą kartą vyksiančią krikščionišką jaunimo konferenciją „Saltshaker“ („Druskinę“).

„Saltshaker“ – tai krikščioniška jaunimo konferencja, vykstanti žiemos švenčių sūkūryje ir suburianti kelis šimtus jaunų žmonių iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių sutikti bei švęsti naujuosius metus krikščioniškoje aplinkoje, maldoje, ir šlovinime. Konferencijos tikslas suvienyti įvairių bažnyčių bei organizacijų jėgas tarnauti ir drąsinti kitus gyventi taip, kaip Kristus mus mokė.

„Saltshaker“ šį kartą vyks gruodžio 29 - sausio 1 dienomis. Tai keturios nuostabios dienos, kuomet jauni žmonės susirinks kartu mokytis, šlovinti, melstis ir švęsti... Kaip ir kiekvienais metais vienu iš pagrindinių konferencijos programos dalių bus socialiniai projektai. Dalyviai bus suskirstyti į mažesnes grupeles ir praktiškai pasitarnaus miesto bendruomenėje. Be to, dalyviai galės klausytis pasirinktų seminarų, kurie padės jiems augti dvasiškai.

Daugiau informacijos: www.saltshaker.lt/

 

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 13 Vasaris 2014 09:33 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

Būti laisvuoju krikščioniu reiškia suvokti laisvę nuo nuodėmės. Be abejonės, ne visuomet tai suvokiame taip aiškiai, kaip derėtų, tačiau ši tiesa mums iš tiesų anteša džiaugsmą - Kristus mums vėl leidžia rinktis dorą gyvenimą!Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia