• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Renginiai Pasaulinė lyderystės konferncija 2013

Pasaulinė lyderystės konferncija 2013

El. paštas Spausdinti PDF

Ši konferencija – tai įrankis padedantis spręsti naujas šių dienų bažnyčios problemas susijusias su sparčiai kintančia kultūra, dvasine apatija ir vadovo įtakos stoka. Štai keleto pranešėjų temos: Bill Hybels kalbės apie drąsos būtinybę vadovo gynime. Liz Wiseman kalbės apie tai, kaip vadovui tapti padaugintoju, o ne menkintoju, kuriam nepavyksta suburti ir auginti komandos. Joseph Grenny dalinsis ilgamečiais tyrimais kodėl vien tik pamokslai daro tiek mažai įtakos žmonių elgesenai ir kaip  panaudoti veiksmingus įrankius, kurie gali pakeisti mūsų bendruomenes.

Oscar Muriu iš Kenijos, kuris vadovauja 14,000 lankytojų turinčiai bažnyčiai, dalinsis apie efektyvios mokinystės principus. Patrick Lencioni atskleis priežastis kodėl geriausi žmonės išeina iš bažnyčių ir organizacijų ir kaip neprarasti jų.
Ši konferencija skirta atgaivinti mus dvasiškai, mesti iššūkį neveiksmingiems būdams vadovauti, sužadinti norą daryti geriausia dėl mus pašaukusio Kristaus. 
Šiais metais mes itin norime paskatinti aktyvesnį tikinčiųjų dalyvavimą, todėl grupėms iš bažnyčių turime atskirą, mažesnę kainą. Konferencijos mokestis padengia tik pačios konferencijos išlaidas, dalyvių medžiagą, penktadienio ir šeštadienio pietus bei kavos pertraukėles. Konferencijos metu turime iki 100 savanorių, kurie savo pagalba padeda mums mažinti konferencijos kaštus ir taip daryti šį renginį kuo prieinamesnį visiems. Registruokite savo grupes kuo anksčiau, kad pasinaudotumėte pačia mažiausia kaina.

Daugiau informacijos: http://www.lyderiams.lt

 

 

 

 

 

Atnaujinta ( Ketvirtadienis, 24 Spalis 2013 08:01 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

„Iš tiesų, broliai, jūs esate pašaukti laisvei! Tiktai dėl šios laisvės nepataikaukite kūnui, bet stenkitės vieni kitiems su meile tarnauti.“ (ap. Paulius)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia