• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Renginiai Sėkminga paauglių darbo pradžia Šilutės LKB

Sėkminga paauglių darbo pradžia Šilutės LKB

El. paštas Spausdinti PDF
Šilutės laisvųjų krikščionių bendruomenė neseniai pradėjo rengti paauglių susitikimus. Mintis suburti 11-14 metų jaunimą gimė visų pirma jų tėvams, kurie paskatino bažnyčios tarnautojus imtis šio darbo. Dauguma paauglių yra krikščionys, bet jie mielai atsiveda į šiuo susitikimus ir savo netikinčius draugus.

silutes_jaunimas.jpg

Paauglių susibėgimus rengia jungtinė komanda, kurią sudaro misionierius Gregas Brubakeris ir du jo pagalbininkai: šiuo metu Lietuvos krikščioniškame koledže studijuojanti ir iš anglų kalbos verčianti Simona ir šilutiškis Igoris. Ateityje prie jų planuoja prisijungti dar dvi pagal YES programą iš Jungtinių Amerikos Valstijų atvykusios merginos. Susibūrimų metu paaugliai kalba įvairiomis aktualiomis temomis, bendrauja prie arbatos. Šiuo metu jie renkasi du kartus per mėnesį, bet ateityje paauglių susitikimus planuojama organizuoti kiekvieną savaitę.

Šiais paauglių susibūrimais Šilutės LKB siekia jaunus žmones priartinti prie Dievo jiems suprantamu ir įdomiu būdu. Anot organizatorių, svarbu, kad paaugliai jau nuo jaunų dienų apsispręstų gyventi su Jėzumi.

Šie paauglių susitikimai vyksta penktadieniais 18 val. Šilutės laisvųjų krikščionių bendruomenės patalpose, Gluosnių 13.
Atnaujinta ( Antradienis, 11 Spalis 2005 18:19 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

Kiekvienas, kas daro nuodėmę, yra nuodėmės vergas.
Bet vergas ne amžinai namuose lieka, tik sūnus lieka ten amžiams.
Tad jei Sūnus jus išvaduos, tai būsite iš tiesų laisvi. (
Jėzus)Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia