• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Renginiai Kartu tęsiame Kristaus misiją

Kartu tęsiame Kristaus misiją

El. paštas Spausdinti PDF

VLKB - Jeff Paden ir Artūras RulinskasVLKB jubiliejus: „Kartu tęsiame Kristaus misiją“

 

Prieš penkeris metus Vilniuje buvo įregistruota Laisvųjų Krikščionių bažnyčia. Spalio 8-tą dieną susirinkusi Vilniaus laisvųjų krikščionių bendruomenė atžymėjo šią reikšmingą sukaktį.

Iš tiesų penkerių metų jubiliejus pasaulio senųjų bažnyčių atžvilgiu yra dar labai jaunas. Dėl šios priežasties turbūt daugelis tiesiog paklaustų - ar yra ką švęsti? Dar vienas naujas religinis judėjimas atžymi sau svarbią datą ir tiek.


Vyrai gieda ir groja
Vyrai gieda ir groja
 

Na, norėtųsi šiek tiek papasakoti apie Vilniaus laisvųjų krikščionių bažnyčią. Pirmiausia, tai nėra naujas religinis judėjimas, o ta pati krikščionybė, kurią pasaulio žmonėms paliko Jėzus, radusi atgarsį žmonių širdyse jaunoje postsovietinėje valstybėje. Antra vertus, „laisviesiems“ krikščionims tikėjimą į Kristų perdavė tikintieji iš anabaptistų šakos. Anabaptistai buvo trečioji reformacijos šaka, atsiradusi kartu su Šveicarijos reformatų bažnyčia Ciuricho mieste XVI-ame (ačiū už pastabą, Stepai) amžiuje.

Jeff Paden ir pastorius Artūras Rulinskas
Misionierius Jeff Paden ir pastorius Artūras Rulinskas

Taigi, kuo vilniečiai džiaugiasi? Ne 5-erių metų sukaktimi, bet Dievo veikimu Vilniaus mieste. Bendruomenė augo per naujai įtikėjusius. Iš viso per visus bendruomenės gyvavimo metus pasikrištijo dvidešimt aštuoni žmonės. Naujai atėjusieji sutiko bendruomenėje tikinčiuosius, besivadovaujančius Kristaus mokymo pasaulėžiūra, kuri materialistinėje visuomenėje atrodo labai neįprastai. Klystume sakydami, kad bažnyčia yra teisingiausia Kristaus mokymo išraiška, tačiau tikėjimo grynumas atsiveria žvelgiant į širdies nuoširdumą, dosnumą, požiūrį į kitus žmones, norą garbinti Dievą.

Svečiai iš Lenkijos
Svečiai iš Lenkijos
 

Kuo buvo ypatinga ši vilniečių šventė? Sulaukėme nemažai svečių. Iš San Diego su dukra atvyko VLKB tarnavęs misionierius Jeff Paden. Du vakarus iš eilės jis dalijosi Viešpaties žodžiu. Kartu su mumis pasidžiaugti atvyko tikėjimo broliai ir seserys iš Panevėžio, Šiaulių. Iš kaimyninės Lenkijos taip pat atvyko 8 žmonių delegacija. Jie sveikino mus sakydami: ,,Mes čia jaučiamės lyg namuose“, o šeštadienio vakarą jie surengė šlovinimo giesmių koncertą ir bažnyčiai patarnavo maldoje.

Štai tokie trumpi mūsų 5-erių metų jubiliejaus įspūdžiai. 

{moscomment} 

Atnaujinta ( Penktadienis, 10 Lapkritis 2006 11:44 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

„...Išvaduoti iš nuodėmės ir tapę Dievo tarnais, jūs turite kaip vaisių šventumą ir kaip baigtį ­ amžinąjį gyvenimą“. (ap. Paulius)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia