• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Renginiai Pastorių atgaivos savaitgalis

Pastorių atgaivos savaitgalis

El. paštas Spausdinti PDF

Dalia Mikšytė
Reporterė ir misionierė
Gruodžio 2 dieną Tytuvėnų namelyje į atgaivos savaitgalį susirinko LKB bažnyčių pastoriai, vyresnieji ir misionieriai... Jie dalinosi įvykiais iš savo gyvenimo, Dievo artumu ne tik bažnyčios veikloje, bet ir paprastoje kasdienybėje.

Visų išgyvenimai, patyrimai labai skirtingi, įvairūs, bet skirti Dievo šlovei ir garbei! Pasidalinimas rodė, kad šie vyrai atsidavę ir pasišventę tarnystei. Čia galime prisiminti ir Mozę, kuris ginčijosi su Dievu, kad nesunaikintų savo nuodėmingos tautos (Iš 32,7-14). Lygiai taip pat ir šie vyrai atsidavę stovi už tuos, kurie jiems patikėti!

Aurimas Šinskis - Panevėžio LKB pastoriusBūdama su tais, kurie darbuojasi tame pačiame lauke, mane sustiprino, padrąsino, pakėlė, uždegė... Nereikia įsitemti, nes vienas kitą gali suprasti iš žvilgsnio, atodūsio, panašių išgyvenimų, kurių nei vienam iš jų netrūksta. Simonas Kiela, Klaipėdos LKB pastorius ir Jim Dombach, EMM misionierius Juk stovėti prieš žmones – tai atlaikyti kritiką, vertinimus, vartotojiškumą... Ar dažnas kuris palaiko ir padrąsina šiuos žmones? Lietuviškas būdas? Čia tik pasiteisinimas! Turėtų būti dar ir kažkoks... „krikščioniškas būdas“...

Stebint pastorius ir vyresniuosius į galvą šovė kažkur girdėta mintis: „Už nuostabaus vyro stovi, dar nuostabesnė moteris!“ Be galo norėjosi kiekvienai iš tų šalia jų stovinčių moterų padėkoti už palaikymą, rūpestį jais, padrąsinimus ir artumą...

Atnaujinta ( Penktadienis, 04 Balandis 2008 17:27 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

„Iš tiesų, broliai, jūs esate pašaukti laisvei! Tiktai dėl šios laisvės nepataikaukite kūnui, bet stenkitės vieni kitiems su meile tarnauti.“ (ap. Paulius)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia