• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Leidiniai Suzana Sperdžen

Suzana Sperdžen

El. paštas Spausdinti PDF

Pirmoje šio leidinio dalyje turime progą drauge su autore apmąstyti Dievo žodį. Pridursiu, jog S. Sperdžen Dievo žodžio apmąstymai nevalingai primena jos vyro, žymaus pamokslininko Čarlzo Sperdženo Rašto eilučių komentarus (šie komentarai mums žinomi iš jo knygos „Rytas ir vakaras“). Autorės vyro įtaka man atrodo labai patraukli - akivaizdu, kad įžymaus pamokslininko  žmona buvo uoli Kristaus ir savo vyro mokinė. Tiesa, skaitydama būtent jos apmąstymus pirmą kartą apčiuopiau, jog tai daro moteris - S. Sperdžen Dievo žodžio apmąstymai moteriškai švelnūs, trapūs bei kreipiantys prie Viešpaties - daugelis užrašytų minčių virsta maldomis, kreipiniais į Dievą.

Nė krislelio pasitikėjimo savimi, vien švelnus rūpestis patikti savajam Viešpačiui. Sakyčiau, lyg Marijos Magdalietės tarnystė: ji ieškojo savo Viešpaties, o kai Jį surado, susitiko, nešė žinią iš Jo kitiems mokiniams. Man atrodo ir Suzanos Sperdžen apmąstymai būtent tokie - gimę iš troškimo, susitikimo su Kristumi, akistatoje su Jo žodžiu...
Antroji šio leidinio dalis kalba jau apie pačios autorės gyvenimą. Ši dalis mane ypatingai sužavėjo. Kone nedidelis romanas, kaip mes sakome, „paremtas tikrais faktais“. Čia sužinosite apie Suzanos pažintį su savo vyru, kuris dar nebuvo toks žymus, tačiau pradėjęs savo tarnystės kelią... Suzana tuo metu dar tik brandino savo atsidavimą Viešpačiui... Vėliau, kai juodu buvo susižadėję, jauna moteris patyrė ne vieną išbandymą - nors jos sužadėtinis buvo jai švelnus ir dėmesingas, prieš tarnavimus, ruošdamasis pamokslams jis tiesiog nepastebėdavo savo žmonos - toks būdavo susitelkęs į tą žinią, kuri kunkuliuodavo jo širdyje... Ir daugybė kitų įvykių.

Knygą galima įsigyti elektroniniame  knygyne: www.reformatuknygos.lt

 

Atnaujinta ( Pirmadienis, 16 Gruodis 2013 10:42 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

...Buvę nuodėmės vergais, jūs iš širdies paklusote tam mokslo pavyzdžiui, kuriam buvote pavesti, ir, išvaduoti iš nuodėmės, tapote teisumo vergais. (ap. Paulius)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia