• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Misijos Naujienos iš misionierių Indijoje (I)

Naujienos iš misionierių Indijoje (I)

El. paštas Spausdinti PDF

Sveiki,

Mes saugiai nusileidome Delyje. Lėktuvas viena valanda vėlavo, tad atvykome apie pirmą valandą nakties, šiek tiek vėliau nei buvo planuota. Mūsų vadovai mus pasitiko oro uoste, parsivežė pas save į namus. Rytoj persikelsime į mūsų naujuosius namus. Interneto prieiga yra ribota, bet stengsimės parašyti, kai tik bus galimybė. Šiandien ilgai kalbėjomės apie dalykus, kurie mus domina ir kuriuos būtina žinoti gyvenant Indijoje. Buvome apsipirkti, nes nusprendėme, kad į rytojaus susirinkimą man reikėtų apsirengti pagarbiai, tradiciniais nacionaliniais rūbais.

Trumpai apie Indiją: daug dulkių, reikia šaltų nervų, stebint ir dalyvaujant eismo judėjime. Žmonės labai žiūri į mus, bet didžioji dalis daugiau iš smalsumo nei su panieka. Manau, galima prie to priprasti. Parduotuvėse daug iš užsienio įvežtų maisto produktų, todėl kuriant valgius namuose, neturėtų kilti didelių problemų. Istvanas džiaugsmingai nusiteikęs viskam, aš į viską žiūriu kiek santūriau. :)
Tiek pirmam laiškui. Melskitės už mus, mūsų saugumą, sveikatą, o taip pat už mūsų nusižeminimą ir lankstumą, nes iš pradžių daug kas atrodo šokiruojančiai, bet iš tikrųjų nėra taip blogai.
Iki greito!

I. ir K.

Atnaujinta ( Trečiadienis, 29 Spalis 2008 15:58 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

„Viešpaties Dvasia ant manęs, nes jis patepė mane, kad neščiau gerąją naujieną vargdieniams. Pasiuntė skelbti belaisviams išvadavimo, akliesiems ­ regėjimo; siuntė vaduoti prislėgtųjų ir skelbti Viešpaties malonės metų“. (Jėzus)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia