• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Misijos Misija Airijoje: Naujienlaiškis Nr. 2

Misija Airijoje: Naujienlaiškis Nr. 2

El. paštas Spausdinti PDF
Sample Image

 
 
 
 
 
 
 
 
Sveiki mylimieji,

Sveikinu visus su atėjusiais Naujaisiais Metais. Linkiu, kad šie metai būtų turiningi ir prasmingi, pilni Viešpaties pažinimo, šventėjimo ir augimo. Aš esu labai dėkinga už jūsų maldas bei visokeriopą paramą. Ačiū, kad nepamirštate mūsų. Taip pat esu dėkinga Viešpačiui už Jo vedimą ir pagalbą čia, Airijoje.

Turiu prisipažinti, kad šie du mėnesiai nebuvo tokie jau lengvi. Dažnai ilgiuosi namų, bandau įsitvirtinti žmonos rolėje, taip pat rasti savo vietą šioje bendruomenėje. Esu dėkinga Dievui, kad per šį švenčių laikotarpį susipažinome su daugeliu žmonių. Ne kartą buvome pakviesti ir papietauti bei praleisti laiką su įvairiais žmonėmis. Visa tai padeda adaptuotis ir jaustis kaip namie. Taip pat pamažu tvirtinamės savo tarnystėse ir atsakomybėse. Abu su Ryanu penktadienio vakarus ir kas antrą sekmadienio vakarą leidžiame gausiame Droghedos jaunimo būryje. Ryanas bando įkurti ir muzikinę šlovintojų grupę, nes keli vaikinai groja būgnais ir gitara. Aš kiek galėdama prisijungiu grieždama smuiku.

Vis dar bandau suderinti ir tebeieškau, kur geriausiai ir kaip galiu tarnauti Dievui. Kol kas groju šlovinimo komandoje, taip pat užsirašiau padėti tarnauti su vaikais sekmadienio mokyklėlėje. Abu su Ryanu buvome paprašyti pastoriaus John Woodside kiekvieną šeštadienį dalyvauti ir stebėti bei melstis už veiklą „Upper Room“ kavinukėje. Ši kavinukė atsidaro tik kartą per savaitę. Kiekvieną šeštadienį tam tikri žmonės iš bendruomenės (savanoriai) yra atsakingi už darbą kavinukėje. „Upper Room“ kavinukės tikslas skelbti Evangeliją. Tad kiekvieną ankstyvą šeštadienio rytą mes apsišarvuojame šiltais rūbais ir, nešini arbata bei kava, pagaminta „Upper Room“ kavinukės tarnautojų, keliaujame į turgų. Šios kelionės tikslas – nemokamai dalinti kavą ir arbatą turguje prekiaujantiems žmonėms, su jais bendrauti, skelbti Evangeliją (kiek tai įmanoma, priklausomai nuo situacijos). Kiti tą šeštadienį už kavinukę atsakingi žmonės ruošia kavą ir arbatą, veda Biblijos studijas, laukia ir kalbina tuos, kurie užsuka sušilti, paplepėti ir atsigerti karštos kavos ar arbatos. Čia ateina daug buvusių alkoholikų ir narkomanų, kurie mėgsta laiką leisti jaukioje kompanijoje, dalintis Dievo žodžiu, kalbinti kitus. Ateina daug keistų žmonių, kurie ieško Dievo.

Prieš šventes aš stengiausi užkalbinti daugiau lietuvaičių. Meldžiausi, kad Dievas naudotų mane šiame mieste. Susipažinau su viena mergina iš Šiaulių, kuri dirba benzino kolonėlėje. Tiesą sakant, apie ją išgirdau iš pastoriaus John Woodside, tad nusprendžiau nueiti ir pakalbinti tą merginą. Rodos, sekėsi neblogai. Ji - šauni mergina: davė man savo adresą ir telefoną, bet, kai parašiau jai žinutę, ji atrašė, kad iki švenčių yra labai užsiėmusi ir kad galėtume susitikt nebent po švenčių. Jos vardas Asta. Kita mergina iš Joniškio dirba batų parduotuvėje. Ji taip pat mane kalbino, ir aš jai padovanojau Kalėdinę atvirutę, kurioje parašiau savo telefono numerį (jeigu ji kartais, kaip kažkada siūlė, norėtų išgerti su manimi arbatos). Kol kas skambučio nesulaukiau. Po tokių bandymų surasti lietuvių draugių ir pasidalinti apie Viešpatį ir išgelbėjimą jaučiuosi nusivylusi. Meldžiuosi už šias merginas ir jūsų prašau už jas melstis. Bet labiausiai prašau maldos už tai, kad Dievas parodytų man, kaip bendrauti su netikinčiais lietuviais. Gal reikia kokių natūralesnių aplinkybių? O gal daugiau laiko? Nežinau... bet prašau jūsų pagalbos ir maldų.

Ryanui sekasi kuo puikiausiai. Jis jau pravedė bent kelias Biblijos studijas. Prieš Naujus Metus pamokslavo visai 200 žmonių bendruomenei. Visa širdimi dega dėl tarnystės su jaunimu. Dažnai, tik atsikėlęs ryte, rašo jam staiga kilusias mintis apie pamokslus arba, ką galėtų pasidalinti su jaunimu. Ryanas taip pat aktyviai darbuojasi „Upper Room“ kavinukėje. Jis evangelizuoja žmones turguje bei tuos, kurie ateina pabendrauti. Taip pat „Upper room“ kavinukėje jis veda Biblijos studijas ir groja šlovinimo giesmes.

Visame tame, ką daro Ryanas, aš mokausi būti aktyviai tarnaujančio misionieriaus žmona. Labai stengiuosi būti jo pagalbininke ir drąsintoja.

Mane žavi Droghedos bendruomenės žmonių atsidavimas ir troškimas bendrauti ir tarnauti Dievui. Nežinau, kodėl čia kitaip nei pas mus, bet žmonės kviečiasi vieni kitus į svečius, bendrauja, daug tarnauja bažnyčioje. Dauguma turi darbus ir šeimas, bet kažkokiu stebuklingu būdu jie sugeba viską suderinti.

Na, rodos, šiam kartui tiek, mylimieji. Labai lauksiu jūsų laiškų ir žinučių. Karštai meldžiamės už jus! Tiesa, pastaruoju metu mane atgaivina ir sustiprina ši rašto eilutė:

“Suprask, ką sakau: Viešpats tau duos išmanymą apie visus dalykus.” - 2 Tim 2,7-

Labai prašome jūsų melstis:

Mes išsiuntėme dokumentus, kad Ryanas gautų ilgalaikį leidimą gyventi Airijoje (kol kas jis turi laikiną leidimą ir gali čia pasilikti iki birželio 8 d.).

Kad Dievas parodytų, kaip bendrauti, kaip užmegzti santykius ir draugystes su lietuviais.

Kad Dievas ir toliau trauktų jaunus ir senus žmones prie savęs, čia, Droghedoje, ir kad mes kaip misionieriai galėtume sutikti tokius žmones ir paskelbti jiems Evangeliją.

Prašome melstis už DJ iš Nigerijos, su kuriuo mes susipažinome interneto kavinėje. Jis planuoja šį sekmadienį ateiti į bažnyčią. Taip pat prašome maldos už Aleksą ir jo žmoną Inesą (jie abu yra iš Latvijos). Aleksas ir Inesa ateina į pamaldas ir yra atviri bei ieškantys Dievo.

Kad Dievas suteiktų mums išminties ir jautrumo, kaip paskirstyti prioritetus šeimai ir augančiai tarnystei.

Su meile Kristuje,

Simona ir Ryanas

Atnaujinta ( Šeštadienis, 16 Sausis 2010 12:44 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

„...Išvaduoti iš nuodėmės ir tapę Dievo tarnais, jūs turite kaip vaisių šventumą ir kaip baigtį ­ amžinąjį gyvenimą“. (ap. Paulius)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia