• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Renginiai LKB konferencija 2008: Sukurti pažinti

LKB konferencija 2008: Sukurti pažinti

El. paštas Spausdinti PDF

Active Image

„Pažinti Dievą, žmogų, pasaulį“- taip skambėjo šių metų kovo 10 dieną vykusios LKB konferencijos tema. Šiais metais konferencijos data sutapo su kasmet mieste organizuojama „Kaziuko muge“. LKB konferencija vyko Kauno ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto salėje, greta Laisvės alėjos. Tad saulėta ir šilta Kaziuko mugės nuotaika persidavė ir LKB renginio dalyviams.

Active Image

Suvažiavo tikintieji iš Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus ir Šilutės. Atvykusius konferencijos dalyvius pasitiko kavą ir arbatą jiems paruošusi Kauno LKB komanda. Iš viso konferencijoje dalyvavo apie du šimtai žmonių.

Active Image            Po Kauno LKB atstovo Eduardo Gosso pasveikinimo skambėjo kauniškių šlovintojų parinktos giesmės. Vilniaus LKB pastorius Artūras Rulinskas pamokslavo apie Dievo pažinimo svarbą krikščioniui. Pasak jo, žmogaus gyvenimas būtų tragiškas, jeigu jam būtų uždraustas pažinimas, dar tragiškesnis, jeigu žmogus, turėdamas galimybę pažinti, savanoriškai išsižadėtų pažinimo, ir pasirinkęs gyventi nežinioje ir spėlionėse, blaškytųsi vedžiojamas savo klaidingų įsivaizdavimų. Todėl jis ragino siekti pažinti Jėzų. Nes, kaip sakė apaštalas Paulius, „visa laikau nuostoliu, palyginti su Kristaus Jėzaus, mano Viešpaties, pažinimo didybe“. Po to kiekvienai laisvųjų krikščionių bendruomenei buvo suteikta galimybė prisistatyti, pasidalinti su kitais savais ypatumais, pokyčiais ar tiesiog kasdienybe. Pasibaigus konferencijos pirmajai daliai susirinkusieji ėjo pietauti į Laisvės alėjoje įsikūrusį restoraną „Miesto sodas“.

Active Image

Antroje konferencijos dalyje buvo organizuojami trys seminarai. Konferencijos dalyviai galėjo seminarą pasirinkti. LCC tarptautinio universiteto Klaipėdoje dėstytoja Ina Kamaitytė vedė seminarą „Mano charakteris“. Seminare buvo apžvelgti populiariausi charakterio bruožų psichologiniai tyrinėjimai, žmonių klasifikavimas į temperamentų tipus, nagrinėjami charakterį lemiantys veiksniai ir pažvelgta, kokius charakterio bruožus krikščionio asmenyje nori matyti bei ugdyti Viešpats. Evangeliško Biblijos instituto dekanas Romualdas Babarskas kalbėjo tema: „Man patikėta valdžia: atsakomybė ir pavojai“. Gvildenti šią temą jį pastūmėjo vieno įtakingo XIX a. politiko žodžiai: “Beveik visi žmonės gali iškęsti negandas, tačiau jei nori pamatyti tikrąjį žmogaus veidą, duok jam valdžią“. Seminaro metu buvo ieškoma atsakymų į klausimus: kaip mes naudojame duotą valdžią ir ką tai kalba apie mus pačius? Trečiame seminare buvo kalbama apie pagrindinį Jėzaus Kristaus paliepimą - eiti ir skelbti Gerąją naujieną pasauliui. Buvo pažvelgta į pasaulio ir misionierių santykį. Seminare taip pat dalyvavo iš kitų šalių Lietuvoje tarnaujantys misionieriai, lietuviai, pasirinkę misionieriaus tarnystę savame krašte ir misionieriai iš Lietuvos, jaučiantys pašaukimą Gerąją naujieną skleisti svetimose šalyse.

Active Image

            Po pertraukėlės, kurios metu buvo galima įsigyti knygų, sekė trečioji konferencijos dalis. Jos metu Dievą šlovinti kvietė vilniečių šlovintojų komanda. LKB vyskupas Kristofas Hėgėlė pamokslavo tema „Pažinti pasaulį“. Jis ragino klausytojus atsiskirti nuo pasaulio nuodėmingumo, tapti pasaulio „druska“, skelbti pasauliui Išgelbėjimo žinią bei „nugalėti“ pasaulį tikėjimu. Klaipėdos bendruomenės pastorius Modestas Gaubas pristatė bendrus LKB projektus. O pačioje konferencijos pabaigoje susirinkusius suvienijo bendra Viešpaties vakarienė.

Active Image

            LKB konferencija – tai puiki proga tikintiesiems suartėti, išgirsti, kuo gyvena tikėjimo bendrakeleiviai kitose LKB bendruomenėse bei pasisemti dvasinių impulsų kasdienybei.

 Active Image

 Active Image

 Active Image

 Active Image

Atnaujinta ( Antradienis, 08 Balandis 2008 15:41 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

Kiekvienas, kas daro nuodėmę, yra nuodėmės vergas.
Bet vergas ne amžinai namuose lieka, tik sūnus lieka ten amžiams.
Tad jei Sūnus jus išvaduos, tai būsite iš tiesų laisvi. (
Jėzus)Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia