• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia Renginiai Baltijos šalių jaunimo festivalis 2012

Baltijos šalių jaunimo festivalis 2012

El. paštas Spausdinti PDF

 

 

Vieta

Rygos arena, Ryga, Latvija

Data

2012 m. birželio 9 d., 14.00–21.00

Reikmė

Šių dienų jaunimas – mažiausiai bažnyčią lankanti karta per visą Baltijos šalių istoriją. Baltijos šalyse yra 1,3 mln. jaunesnių negu 25 metų amžiaus gyventojų. Pavojaus varpais verčia skambinti statistika apie jaunų žmonių savižudybių skaičių, priklausomybę nuo narkotikų, emigracijos mastus.

Tikslas

Šiuo pasaulinės krizės laikmečiu pasidalyti istorinėmis krikščioniškomis vertybėmis grįsta Vilties žinia su įvairių tautybių, tikėjimo, socialinės padėties bei politinių pažiūrų Lietuvos, Latvijos ir Estijos jaunuoliais, rengiant viešus koncertus.

Programa

Baltijos šalių jaunimo festivalio muzikinėje programoje dalyvaus ir Rygos arenos sceną „įkaitins“ šios grupės ir atlikėjai: grupė „Newsboys“ (JAV), Grammy ir Dove apdovanojimus pelnęs atlikėjas Michael W. Smith (JAV), grupė iš Naujosios Zelandijos „The Parachute Band“, Rebecca Kontus (Eurovizijos dalyvė iš Estijos), „Vestnieciba“ (Latvija), „Gyvai“ (Lietuva) „Valdis Indrišonoks & Band“ (Latvija), „Patlis Band“ (Baltarusija), „Flammo“ (Estija), „Ex Animo“ (Latvija). Franklinas Grahamas pasidalins jaunuoliams aktualia žinia. Programoje taip pat dalyvaus 500 balsų jaunimo choras iš skirtingų evangelinių bendruomenių. Programa bus sinchroniškai verčiama į lietuvių, latvių, estų ir rusų kalbas. Festivalio muzika bus skirta 14-25 m. amžiaus jaunuoliams ir visiems, kurie tebėra „jauni širdyse”. Įėjimas į visus koncertus – nemokamas.

Vietų rezervacija internetu

Į Festivalį bus galima atvykti organizatorių išnuomotais autobusais iš įvairių Lietuvos, Latvijos ir Estijos miestų. Bus galimybė internetu iš anksto rezervuoti vietas Rygos arenoje.

Valdyba

Festivalio organizacinėje veikloje dalyvauja įvairių denominacijų Lietuvos, Latvijos bei Estijos evangelinės bendruomenės. Lietuvoje valdybos nariai: Rimantas Kupstys, Lietuvos evangelinio tikėjimo krikščionių sąjungos vyskupas; dr. Giedrius Saulytis, Krikščionių bendrijos „Tikėjimo žodis“ vyr. pastorius; Irmantas Pinkoraitis, Lietuvos evangelikų baptistų bendruomenių sąjungos tarybos pirmininkas; dr. Viktoras Hammas, Billy Grahamo Evangelistinės asociacijos Rytų Europoje direktorius (festivalio direktorius).

Daugiau informacijos puslapyje: http://www.byf2012.lv/en/home

 

Atnaujinta ( Pirmadienis, 28 Gegužė 2012 13:57 )  

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

„Iš tiesų, broliai, jūs esate pašaukti laisvei! Tiktai dėl šios laisvės nepataikaukite kūnui, bet stenkitės vieni kitiems su meile tarnauti.“ (ap. Paulius)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia