• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pradžia

Kaip atgimti iš naujo?

El. paštas Spausdinti PDF

Johnas Wesleyas dažnai buvo klausiamas, kodėl jis savo pamoksluose vis skelbė kartodamas šiuos žodžius: „ Jus turite atgimti iš naujo.“ Ar jūs atgimėte iš naujo? Be atgimimo iš naujo niekas neturi vilties išsigelbėt iš siaubingos pragaro ugnies ir džiaugtis dangaus karalystės puikumu, nes Viešpats Jėzus pats pasakė : „ Jūs turite atgimti iš naujo“ (Jono 3,7).

Skaityti daugiau...
 

Apie sutuoktinių meilę ir pareigas

El. paštas Spausdinti PDF

Jeigu nori gerų permainų savo šeimoje, pirmiausia pasikeisk pats. Supratimas, ką reiškia “būti vyru”, amžiams bėgant susilaukė daug klaidingų aiškinimų. Paskutiniame šimtmetyje dėl evoliucijos teorijos visuotinio pripažinimo ir kitokių ideologinių judėjimų ši problema tapo dar sudėtingesnė.

Kadangi viskas atsirado atsitiktinai ir savaime – taip moko evoliucionistai – žmogus nebėra atsakingas už tai, ką jis daro. Kitaip sakant, jis gali gyventi taip, kaip jam išeina. Malonumai ir jo paties “ego” tampa tokio žmogaus gyvenimo principu. Tačiau Biblija skelbia, kad viską sutvėrė Dievas, taip pat ir visą gyvojo pasaulio rūšių įvairovę (Pr 1,20-26). O tai reiškia, kad kiekviena rūšis turi savo paskirtį. Priešininkai neigia Dievą,  Kūrėją, savo vietą matydami malonumų ieškojime. Todėl vidinė tuštuma užpildoma kitais dalykais: ideologija, pramogomis ir pan. – tuo, kas ne visada žmogui geriausia.

Skaityti daugiau...
 

Pasitaupyk save ir namams

El. paštas Spausdinti PDF

Apaštalas Paulius iš ankstyvosios bažnyčios vyresniojo reikalavo, kad jis sugebėtų gerai tvarkytis savo namuose. Tokiu vyru buvo ir mano tėtis. Aš jį prisimenu kaip tokį vyrą, kuris nepiktnaudžiavo savo valdžia ir visada mums rasdavo laiko. Kokiu tėvu jūsų vaikai prisimins jus? Ar jie prisimins jus kaip tėvą, kuris skyrė jums laiko, žaidė su jumis, juokėsi su jumis? Ar jie prisimins jus kaip tėvą, kuris visada buvo užsiėmęs darbu, nebaigtais projektais ar įvairiais pomėgiais? O dabar klausiu jūsų asmeniškai: „Kas atsitiktų, jei darbui skiriamą energiją jūs sukeistumėte su namams ir šeimai skiriama energija? Kas nutiktų jūsų darbui? Kas nutiktų jūsų namams?“

Skaityti daugiau...
 

Eutanazija ir gyvybės šventumas

El. paštas Spausdinti PDF

SpritzeŠiandien daug diskutuojama, ar eutanacija nenuvertina žmogaus gyvybės. Dėl šios diskusijos krikščionims atsiveria puiki proga skelbti viltį tiems, kurie, atrodytų, šaukiasi mirties. Iškyla klausimų: ar gydytojai, išjungdami gyvybę palaikančius aparatus sergantiems žmonėms nepagreitina mirties; ar netoleruotina gyvenimo būsena (nuolatinis skausmas ar koma) neatima „teisės numirti“. 

Skaityti daugiau...
 

Svarbiausia gyvenimo mokykla

El. paštas Spausdinti PDF

SchuleJūsų santuoka ir šeima įtakoja jūsų gyvenima. Dievas sukūrė šeimą, norėdamas išlaisvinti jus nuo pačių egoizmo, kad išmokytų jus aukotis dėl kitų. Šeima yra treniruočių salė mūsų charakterio brendimui, vystymuisi. Pasišventę ir atsakingi tėvai bei mamos bus taip pat geri darbuotojai ir vadovai bendruomenėse. Ir mes, neturėtume vengti šio charakterio tobulėjimo iššukio.

Skaityti daugiau...
 


Puslapis 1 iš 53

Naujausi leidiniai

biblija-kalbina-tave.jpg Rekomenduojame naujas knygas:

"Biblijos konkordancija"

"Pažinti Dievą"

Apie laisvę...

...Buvę nuodėmės vergais, jūs iš širdies paklusote tam mokslo pavyzdžiui, kuriam buvote pavesti, ir, išvaduoti iš nuodėmės, tapote teisumo vergais. (ap. Paulius)

Design by Eduard Goss Laisvųjų krikščionių bažnyčia