2022 m. spalio 22-23 dienomis Panevėžyje įvyko Lietuvos Laisvųjų krikščionių bendrijų asamblėja. Tai reikšmingas kasmetinis renginys, per kurį bendrijų vadovai, tarybų pirmininkai, kiti aktyvūs bažnyčių nariai aptaria iškilusius aktualius klausimus. Šįkart dalyvavo 14 atstovų iš 6 LKB bendrijų. 

LKB bažnyčių delegatai

Pirmąją asamblėjos dieną susitikę ganytojai aptarė ir priėmė LKB svarbius sprendimus sprendimus, kurie buvo pristatyti antrąją asamblėjos dieną.

Artūras Rulinskas

Antrąją dieną suvažiavo daugiau dalyvių. Vysk. A. Rulinskas dalijosi Dievo Žodžiu apie atstovavimą (pagal Išėjimo 18, 19–20), buvo šlovinamas Viešpats, aptarti įvairūs administraciniai LKB klausimai, meldžiamasi už bažnyčias. Svarbu paminėti, kad šįkart asamblėjoje viešėjo ir Multiply misijos vadovas Gregas Laingas (Kanada).

Multiply misijos vadovas Gregas Laingas (Kanada)

Drauge buvo aptartas pagalbos broliškoms bažnyčioms Ukrainoje planas. Gregas papildė pamokslą iš Dievo atėjusiomis įžvalgomis apie pašaukimą ir jo palaikymą, nuoseklumą. Padrąsino kreiptis pagalbos, kai jos reikia, ir „apsivilkti“ šlovinimo drabužiu bei dalykais, kurie minimi Kolosiečiams 3 sk. Dievo mums skirta užduotis be Jo mums bus per sunki įvykdyti, todėl turime visuomet kreipti savo akis į Jį.

Tai buvo puikus ir prasmingas susitikimas ne tik sprendžiant svarbius bendruomenei klausimus, bet ir bendrystėje meldžiantis vienas už kitą bei šlovinant Dievą.

Asamblėjos dalyviai